Gå til innhold

70'talls jeans med sleng.


Gjest Gjest_Mona_*

Anbefalte innlegg

Gjest Gjest_Mona_*

Har noen fine jeans jeg kjøpte i 2003 da det var litt inn med 70 talls stil. Det er mye sleng i de og litt stretch. Er det veldig ut?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest Borghild

det er vel på vei inn igjen men jeg syns det er stygt og ultraharry. Bootcut er også stygt. Jeg personlig liker bare slim fit og rette ben.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Tøft!

Har flere slike bukser fra forrige periode de var i motebildet.

Egentlig så har jeg brukt dem litt hele tiden. Liker godt skinnies, men for meg er Miss Sixty Tommy er en klassiker :)

Har ikke noe i mot at den stylen er i bildet igjen.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Kjempe stilig! :)

Har et par fra Lee. Skikkelig 70talls stil. Kjøpt for et par år siden. Har og et par mørke fra H&M og et par mellomblå i fra BikBok. Digger alle disse. Flere som har kommentert dem og spurt hvor disse er kjøpt også.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Jeg ønsker meg slike! Har lett men finner ikke annet enn skinny jeans nå om dagen. Hvor finner man bukser med sleng?

Kan kjøpe brukt på Internett, eller fretex om du er heldig.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...