Gjest Anonymous Skrevet 19. august 2003 #1 Skrevet 19. august 2003 Har tenkt til å bestille meg shampo, balsam og hårkur fra Redken. Hvilke skal jeg velge? Jeg har farget,litt slitt hår og jeg buker stylingprodukter hver dag. Passer Headstrong duo mon tro? Hvis ja, hvilken hårkur i tillegg? Blir glad hvis noen hjelper meg.
Gjest Anonymous Skrevet 19. august 2003 #2 Skrevet 19. august 2003 klarer forresten ikke å finne Headstrong duo pakken med shampo og balsam..på lookfantstic. Hvor?
Gjest Mae Skrevet 19. august 2003 #3 Skrevet 19. august 2003 Har du farget hår skal du ha Redken Colour Extend serien, og All Soft Heavy Cream hårkuren er gull verdt for slitt hår. Mae
Gjest Anonymous Skrevet 19. august 2003 #4 Skrevet 19. august 2003 Jeg har også farget hår, det er ikke spes slitt. Jeg kjøpte Color extend på lookfantastic og det er den desidert verste shampoen jeg har brukt. Håret mitt føles tuggete og "trått". Det hjelper selvsagt noe med balsamen. I tillegg kan jeg ikke se at fargen har holdt seg noe bedre enn med L'oreals shampo for farget hår som jeg brukte før. Jeg ble rett og slett litt skuffa og kommer til å prøve en annen neste gang.
Gjest Ethereal Skrevet 19. august 2003 #5 Skrevet 19. august 2003 Du burde muligens forhøre deg med en frisør som selger Redken før du kjøper produkter. Forøvrig kan jeg også anbefale Color Extend-serien, selv om jeg personlig ikke er så begeistret for lukten. Heldigvis forsvinner den med en gang etter vask.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå