Strix Skrevet 1. november 2009 #1 Skrevet 1. november 2009 Har dere fliser, tre, glass, stål? Link gjerne til bilder/produsenter dere har brukt
Gjest Gjest Skrevet 2. november 2009 #2 Skrevet 2. november 2009 Jeg har juksefliser i linoleum. Lyseblå "marmor" med store lyserosa blomster. Og som jeg alltid er meget påpasselig med å informere gjester om: DET VAR SÅNN DA JEG KJØTE DET!!!! hngh.. Jeg var nylig på fest hos noen som hadde glass, men med en vri. De hadde satt opp glassplaten en cm eller så ut fra veggen, og fylt opp med kaffebønner bak. Det var litt artig.
Gjest Spinell Skrevet 2. november 2009 #3 Skrevet 2. november 2009 Vi har en type litt små fliser mellom kjøkkenbenk og overskap. De er større enn mosaikkfliser, men mindre enn "vanlige" baderomsfliser. Gjetter at de er ca 10x10 cm, muligens noe mindre. Er godt fornøyd med dette, bortsett fra den supperosa fargen. For å si som forrige innlegg: De var sånn da vi flyttet inn. Form og tekstur er omtrent som disse: http://www.megaflis.no/Veggfliser/Mira.html
Gjest Piggen Skrevet 2. november 2009 #4 Skrevet 2. november 2009 Vi har tapet og gjennomsiktig glass utenpå. Vi bestilte fra glassmester. Vi er veldig fornøyd med det!
Gjest Gjest_Merete_* Skrevet 2. november 2009 #5 Skrevet 2. november 2009 Vi har mosaikk, ensfarget beige. FLISENE er annenhver matt og blank, så det gir et fint spill. Eller har vi hvitt høyglans kjøkken.
Concertina Skrevet 2. november 2009 #6 Skrevet 2. november 2009 Vi har eikeparkett (samme som på gulvet).
Gjest Elastica Skrevet 2. november 2009 #7 Skrevet 2. november 2009 Hjemme har vi hvite 15x15 cm fliser, på hyttene har vi glass med panel bak (samme som resten av veggen), og oppkant på benkeplaten på 30 cm. Den er bare 12 mm tynn, så det ser fint ut.
Gjest Gjest_Runa_* Skrevet 2. november 2009 #8 Skrevet 2. november 2009 Jeg har zebrano-panel mellom benk og skap og er kjempefornøyd. Det gir varme og stil til kjøkkenet som forøvrig er i hvit høyglans.
Colargol Skrevet 2. november 2009 #9 Skrevet 2. november 2009 Her hvor vi leier har vi blå fliser med blomster på(grøss..) -den gangen jeg kjøper meg har jeg fint en plan om å ha stein (typ skifer eller noe lignende) og skal borre hull sånn at jeg kan ha kjøkkenredskaper hengende der.
Aurora M. Skrevet 3. november 2009 #10 Skrevet 3. november 2009 Jeg har hvite fliser som er lagt diagonalt.
Gjest Interiøreksperten Skrevet 5. november 2009 #11 Skrevet 5. november 2009 Vi har nytt kjøkken med hvite skapdører, og valgte derfor disse nydelige flisene (billige var de også!) : http://www.rightpricetiles.no/fliser/flise...amp;sectionID=5 Alle som kommer inn på besøk blir veldig imponert, for det ser utrolig bra ut!
Gjest Gjest Skrevet 7. november 2009 #12 Skrevet 7. november 2009 Vi venter på nytt kjøkken nå, og er nesten sikre på at vi skal bruke disse. Er ikke helt sikker enda da, må se hvordan det blir når kjøkkenet er hengt opp på veggen.. hehe
Gjest Gjest Skrevet 13. november 2009 #13 Skrevet 13. november 2009 Vi har marmorfliser som er i ca. disse fargene: http://www.rightpricetiles.no/fliser/flise...amp;sectionID=8 Men i denne formen: http://www.rightpricetiles.no/fliser/flise...amp;sectionID=8 Det ser veldig bra ut, nesten litt bedre enn vi hadde forutsett, faktisk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå