Gjest ts Skrevet 29. oktober 2009 #1 Skrevet 29. oktober 2009 Hei. Jeg lurer på om det er farlig å bruke lim til å feste på plasttenner (halloween), eventuelt om det finnes en type lim man kan bruke til å gjøre dette? Er det farlig å bruke vanlig lim (les: giftig). Håper på svar. Hilsen ts :-)
Gjest Nattvette Skrevet 29. oktober 2009 #2 Skrevet 29. oktober 2009 Tror ikkje du burde bruke vanlig lim til sånt.. Mener det fins ein spesiell type lim som skal brukes til det, men hva det er eller heiter veit eg ikkje.
Phaedra Skrevet 29. oktober 2009 #3 Skrevet 29. oktober 2009 Da jeg var tenåring så filte vi ned juksenegler til de var spisse og limte dem på tennene våre med neglelimet. Satt som støpt, falt av i løpet av kvelden og restene av limet forsvant dagen etter. Sunt? Gudene vet... funket det? ja. Tror ikke jeg har blitt spesielt skadet av det heller :gjeiper:
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå