Gjest Gjest Skrevet 26. oktober 2009 #1 Skrevet 26. oktober 2009 Jeg bruker som regel altid det når jeg skal på fest,og vet at det er noen som bruker de samme vippene flere ganger.selv har jeg aldri prøvd det,jeg har altid kjøpt nye..om det funker å bruke de samme vippene flere ganger så er det jo penger å spare. Hva gjør dere??
Nyxe Skrevet 26. oktober 2009 #2 Skrevet 26. oktober 2009 Jeg bruker som regel altid det når jeg skal på fest,og vet at det er noen som bruker de samme vippene flere ganger.selv har jeg aldri prøvd det,jeg har altid kjøpt nye..om det funker å bruke de samme vippene flere ganger så er det jo penger å spare. Hva gjør dere?? Bruker de samme gammle på nytt igjen. Rengjør dem og limer dem tilbake i pakken slik de kom så de beholder formen.
Pomeline Skrevet 26. oktober 2009 #3 Skrevet 26. oktober 2009 Bruker ikke nå lengre, men dersom jeg brukte før, brukte jeg de samme omigjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå