Johanne1980 Skrevet 25. oktober 2009 #1 Skrevet 25. oktober 2009 Jeg har i halvannet år vært sammen med min kjære; De siste ukene har all form for kompliment opphørt og alle fremstøt fra meg om sex blitt avvist. Om jeg forøker å tirre ham er det noe han glatt "overser" og later som han ikke får med seg og avsporer med at han skal ta seg en røyk, dusje, spise etc. Når han selv tar inititivet er det kun når han runker og trenger et hull å tømme seg i. Ingen oppmerksomhet til min kropp og ingen engasjemnet for felles glede. Føler meg i stor grad bare brukt. Hva kan være årsaken til dette? Og hvordan kan jeg gå frem for å vekke hans interesse for meg igjen? Slik det er nå kan jeg legge meg naken å ta meg selv for så å bare få en kommentar som: "he,he, hva er det du driver med da?" før han går igjen.
Gjest Gjest trine Skrevet 25. oktober 2009 #2 Skrevet 25. oktober 2009 Jeg har i halvannet år vært sammen med min kjære; De siste ukene har all form for kompliment opphørt og alle fremstøt fra meg om sex blitt avvist. Om jeg forøker å tirre ham er det noe han glatt "overser" og later som han ikke får med seg og avsporer med at han skal ta seg en røyk, dusje, spise etc. Når han selv tar inititivet er det kun når han runker og trenger et hull å tømme seg i. Ingen oppmerksomhet til min kropp og ingen engasjemnet for felles glede. Føler meg i stor grad bare brukt. Hva kan være årsaken til dette? Og hvordan kan jeg gå frem for å vekke hans interesse for meg igjen? Slik det er nå kan jeg legge meg naken å ta meg selv for så å bare få en kommentar som: "he,he, hva er det du driver med da?" før han går igjen. kjenner meg igjen i dette!! vi har også vært sammen i halvannet år...!!HVorfor dette skjer vet jeg ikke. Er det at han egentlig ikke har lyst? eller føler han presset? men hvis han føler press så må det jo være at han i utgangspunktet ikke har lyst eller? har akkurat samme problemer med min mann!!
Vera Vamp Skrevet 25. oktober 2009 #3 Skrevet 25. oktober 2009 Er det noen av dere som i det hele tatt har spurt mannfolkene deres om hva som er årsaken, eller håper dere svaret kommer gjennom KG etter en tråd på 3 sider og masse synsing fra mennesker som rett og slett ikke har peiling?
Johanne1980 Skrevet 25. oktober 2009 Forfatter #4 Skrevet 25. oktober 2009 Er det noen av dere som i det hele tatt har spurt mannfolkene deres om hva som er årsaken, eller håper dere svaret kommer gjennom KG etter en tråd på 3 sider og masse synsing fra mennesker som rett og slett ikke har peiling? Si det slik så har jeg berørt tema mange ganger og ender bare opp med å sitte som den skyldige for det presset jeg legger på han som skader lysten og eller gjør det hele så høytidlig og ikke naturlig som han sier
Gjest gjestdeluxe Skrevet 26. oktober 2009 #5 Skrevet 26. oktober 2009 Hva kan være årsaken til dette? Kanskje han har gått lei av parforholdet. Spør ham.
Gjest gjestdeluxe Skrevet 26. oktober 2009 #6 Skrevet 26. oktober 2009 Si det slik så har jeg berørt tema mange ganger og ender bare opp med å sitte som den skyldige for det presset jeg legger på han som skader lysten og eller gjør det hele så høytidlig og ikke naturlig som han sier Gi deg selv en frist: om du ikke tar det opp mer (da han tydeligvis ikke vil det), og lar det gå noen få måneder til, da har du gjort ditt, synes jeg: hva med å minne ham på at du har forsøkt å ta opp noe du ikke er fornøyd med, men siden han ikke vil snakke om det, vil du se det an fremover. Så er han informert. Utfordringen er at det ikke lages dårlig stemning på grunn av dette. Du kunne jo være positiv og forsøke å "holde ut" en stund. Om det så ikke bedrer seg, bør du vurdere en ny prat og dernest handling: fortsette eller gå vekk fra parforholdet.
Gjest wahaj Skrevet 26. oktober 2009 #7 Skrevet 26. oktober 2009 Har slike perioder kjæresten min og. Og jeg føelr det på samme måte, at han ikke liker kroppen min, vil ha meg ect, men det er sånn som går opp og ned, for oss jenter også, lysta. Gi det litt tid, og/eller snakk litt med han, hvordan du oppfatter det, føler osv.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå