Gjest Gjest Skrevet 21. oktober 2009 #1 Skrevet 21. oktober 2009 Sliter iblant med å komme litt med dama mi. Lurer på om dere jenter blir skuffa når han ikke spruter når dere har sex, runker eller suger han? Tror dama mi kanskje føler at hun ikke er bra nok eller noe, vet ikke. Andre som føler det sånn?
Gjest Damo Skrevet 21. oktober 2009 #2 Skrevet 21. oktober 2009 Nei jeg hadde ikke blitt skuffet. En gang hadde jeg sex med en som jeg ikke kjente... du vet ONS. Og han trakk seg ut av meg å begynte å sprute over meg. Seriøst det regnet hvite flekker over hele kroppen min. Ble litt irritert fordi vi ikke kjente hverandre og han bare dusja meg i greiene sine. Om det er en du har et forhold til så ja kanskje, men ellers erh... Så det er ikke alle jenter som liker sprut. Tror ikke det fleste jenter bryr seg.
Gjest EnGuttSomPulerMangeJenter Skrevet 22. oktober 2009 #3 Skrevet 22. oktober 2009 Jeg tror ikke du skal bekymre deg for hva jentene synes. Du må heller ta deg en sjekk hos legen, fordi hvis du ikke spruter er det noe galt med kølla.
felgen Skrevet 22. oktober 2009 #4 Skrevet 22. oktober 2009 Hei! De fleste jenter er opptatt av at partneren har det fint i senga, så hvis det går veldig lang tid mellom hver gang du kommer kan det hende hun bli lei seg eller føler seg utilstrekkelig. Jeg hadde en partner før som kom ca 3 av 100 ganger ( overdriver ikke ) og det var ganske trist.
Gjest Gjest_beate_* Skrevet 22. oktober 2009 #5 Skrevet 22. oktober 2009 Dette er et "problem" jeg og kjærsten min også har.. Tar en evighet for han å komme, mange ganger kommer han ikke i det hele tatt. Jeg har følt meg ganske trist og ubruklig som ikke klarer å få han til å komme. Så for min del har det vært en sår situasjon.. Er jeg ikke bra nok i senga? Er jeg vid?.. slike spm har ofte dukket opp i hodet mitt. Har aldri hatt det sånn med tidligere partnere, så ble overrasket over at dette var såpass normalt problem blant menn. Om du er veldig vant til å runke og å komme på en spesiell måte, kan det være noe av bakgrunnen. Prøv å ikke la det bli en psykisk sperre for det.. at du MÅ komme! Nyt sexen og vit at dama di sikkert er glad for at du holder over 2 min For min del har det hjulpet å ha god kommunikasjon med kjæresten. Fikk vite i begynnelsen at dette var et problem han hadde hatt i lang tid, så godt at det ikke bare var med meg! For å våre sikker på at det ikke var meg (for min egen del) dro jeg også til gynekolog og sjekket om jeg var vid eller hadde dårlig muskelkraft i skjeden. Der var alt som det skal. Men om hverken du eller henne føler no negativt rundt situasjonen synes jeg ikke du skal tenke no mer på det! Du merker det nok på henne om hun føler seg "skuffet", eller lei seg etter sex. Lykke til!
Gjest Gjest Skrevet 22. oktober 2009 #6 Skrevet 22. oktober 2009 Viktig ja. Jeg ville følt meg uttilstrekkelig og mista lysta til slutt.
Gjest Gjest_dame_* Skrevet 22. oktober 2009 #7 Skrevet 22. oktober 2009 For meg har dette vært et kjempeproblem. Har aldri opplevd at en mann ikke spruter før, mens med nåværende samboer er det helt umulig å få til. Han har etterhvert tatt tak i problemet, så nå jobber vi med saken. For meg har det gått på selvtilliten løs - er jeg virkelig så lite tiltalend`? Dette til tross for at kjæresten alltid har understreka at jeg overhode ikke er problemet, men jeg greier ikke helt å tro det. Det er ganske vondt å oppleve at du ikke greier å tilfredstille kjæresten fullt ut. Vi har det veldig bra på alle måter, og har og et godt sexliv, men dette skaper en del frustrasjon. Snakk med dama, forklar hva og hvorfor og understrek for all del at dette ikke har noe som helst med henne å gjøre.
Gjest Blubberella Skrevet 22. oktober 2009 #8 Skrevet 22. oktober 2009 Noen ganger kommer ikke kjæresten min, rett og slett fordi han holder så lenge igjen at han sliter med å få det til når han skal "slippe løs". Andre ganger får han vondt i magen og klarer ikke fullføre (han har en kronisk tarmsykdom som gir smerter). Dette er ikke noe som plager meg, utover at jeg synes synd på ham som ikke når toppen. Især når han har vært gentleman og hjulpet meg litt på vei til min(e) topp(er) på forhånd. På den andre siden vet jeg jo at han kan komme som et uvær så lenge han er frisk ellers i kroppen, og han kommer alltid når jeg suger ham, så det er nok ikke noe galt med understellet hans nei... Alle kan i perioder slite med å få kroppen helt med på notene, og det gjelder også menn. Jeg tar ikke manglende sprut eller orgasme som et tegn på at jeg ikke duger. På samme måte er det heller ikke mannens skyld at jeg av og til ikke kommer i mål like fort (eller kanskje ikke i det hele tatt).
Gjest Gjest_Thomas_* Skrevet 22. oktober 2009 #9 Skrevet 22. oktober 2009 Noen ganger kommer ikke kjæresten min, rett og slett fordi han holder så lenge igjen at han sliter med å få det til når han skal "slippe løs". Andre ganger får han vondt i magen og klarer ikke fullføre (han har en kronisk tarmsykdom som gir smerter). Dette er ikke noe som plager meg, utover at jeg synes synd på ham som ikke når toppen. Især når han har vært gentleman og hjulpet meg litt på vei til min(e) topp(er) på forhånd. Dette er jo litt trist å lese da, men desverre ikke utypisk for hvordan menns seksualitet og kåthet betraktes og behandles. Han må altså gi slipp på sine følelser og helt og holdent konsentrere seg om sin partners nytelse. Det kan virke som om han blir en håndverker her og utfører sin rolle som maskin for at du skal være happy.
sophs Skrevet 22. oktober 2009 #10 Skrevet 22. oktober 2009 Jeg elsker når kjæresten min kommer, og spruter meg i munnen! Det så fantastisk deilig når jeg kan se tilferdstillelsen på hele han når han kommer. Dama di er kanksje redd for å si ifra, og jeg vet ikke hvordan hun føler dette selvsagt, men hadde jeg vært i denne situsajonen hadde jeg følt meg veldig utilstrekkelig. Jenter flest blir veldig usikre på seg selv hvis kjæresten ikke kan komme, og det er viktig for at hun skal føle at sexlivet er godt. Jeg ville tatt en tur til legen om jeg var deg Håper du finner ut av det, lykke til
fabu Skrevet 2. november 2009 #11 Skrevet 2. november 2009 jeg er vandt med at mine forje partnere kommer og han jeg har nå. om det skulle skje at han ikke kommer så ville jeg blitt skuffet og følt at det var noe med meg og jeg ville kansje ikke hatt så mye sex pga jeg ville følt det var meg det var noe feil med..
Gjest Gjest Skrevet 2. november 2009 #12 Skrevet 2. november 2009 Jeg har også hatt en type som slet med å komme. Enten tok det utrolig lang tid eller så kom han ikke i det hele tatt. Jeg tok det ikke så personlig som de andre damene her gjør/ville ha gjort. Kommer kanskje av at jeg er 100% sikker på at jeg er den mest sexy dama han har hatt og utrolig bra i senga. Jeg visste problemet lå hos han, og han fortalte også at det alltid hadde vært sånn - han sleit til og med når han onanerte. Men det var jo ikke en ideell situasjon, jeg vil jo at mannen skal få orgasme hver gang vi har sex! Du må ikke stresse for mye over det da, ofte kan det være litt psykisk. Min kjæreste ble i hvert fall "flinkere" til å komme etter hvert som han ble tryggere på meg.
Gjest gjestkvinne Skrevet 2. november 2009 #13 Skrevet 2. november 2009 Jeg har også hatt en type som slet med å komme. Enten tok det utrolig lang tid eller så kom han ikke i det hele tatt. Jeg tok det ikke så personlig som de andre damene her gjør/ville ha gjort. Kommer kanskje av at jeg er 100% sikker på at jeg er den mest sexy dama han har hatt og utrolig bra i senga. Jeg visste problemet lå hos han, og han fortalte også at det alltid hadde vært sånn - han sleit til og med når han onanerte. Men det var jo ikke en ideell situasjon, jeg vil jo at mannen skal få orgasme hver gang vi har sex! Du må ikke stresse for mye over det da, ofte kan det være litt psykisk. Min kjæreste ble i hvert fall "flinkere" til å komme etter hvert som han ble tryggere på meg. Ja det er litt skuffende når mannen ikke kommer .For er så utrolig deilig for meg også når han gjør det - og jeg kjenner det veldig godt også . Men samtidig er det viktig å ikke gjøre noe " stort nummer " av det at han ikke kommer enkelte ganger syns jeg ! Men innerst inne føler jeg at vi ikke hadde helt vellykket sex , selv om jeg kom selv ...Utrolig kjedelig når han bare gir opp og ikke får til ...Jeg vil jo selvsagt han skal synes jeg er dødsdeilig ...føler ikke jeg er det - når han ikke kommer .Men heldigvis det skjer veldig veldig skjelden . Men hadde det skjedd ofte - hadde jeg begynt å ta det personlig etterhvert ... Er dette et " aldersfenomen " blant menn ? Vanlig når de bikker en viss alder ? Har jo aldri opplevd dette med yngre menn ?
Gjest Gjest_mann_* Skrevet 2. november 2009 #14 Skrevet 2. november 2009 Men er det viktig at han spruter mye? Selv kommer jeg stort sett hver gang, men ofte renner det mer enn spruter desverre...
Gjest Frigjort Skrevet 2. november 2009 #15 Skrevet 2. november 2009 Jeg er veldig glad i sæd, liker smaken og blir kjempetennt av sprut. Typen min er som du, at han renner mest og spruter ikke så mye og jeg må jo ærlig innrømme at jeg hadde ønsket at han hadde sprutet mer .
Gjest Gjest_mann_* Skrevet 2. november 2009 #16 Skrevet 2. november 2009 Jeg er veldig glad i sæd, liker smaken og blir kjempetennt av sprut. Typen min er som du, at han renner mest og spruter ikke så mye og jeg må jo ærlig innrømme at jeg hadde ønsket at han hadde sprutet mer . Selve mengden er det ikke så mye i veien med, kan være ganske mye. Men bare det at det renner mer. Hvorfor er det så viktig at det spruter egentlig?
Gjest Gjest Skrevet 2. november 2009 #17 Skrevet 2. november 2009 Selve mengden er det ikke så mye i veien med, kan være ganske mye. Men bare det at det renner mer. Hvorfor er det så viktig at det spruter egentlig? Sprut er det tegn på sunnhet og kåthet hos mannen...
Max Magnus Skrevet 2. november 2009 #18 Skrevet 2. november 2009 Sliter iblant med å komme litt med dama mi. Lurer på om dere jenter blir skuffa når han ikke spruter når dere har sex, runker eller suger han? Tror dama mi kanskje føler at hun ikke er bra nok eller noe, vet ikke. Andre som føler det sånn? Som mann så skal ikke jeg svare på om jenter blir skuffet. Men du skal ikke ta det så tungt. Du kan jo forklare at det er to forskjellige ting å ha orgasme og å ejakulere. Uansett er vi bygget opp på samme måte som kvinnene - noen har lett for det, andre har vanskelig for det.
Gjest Zanzibar Skrevet 2. november 2009 #19 Skrevet 2. november 2009 Dette er et ganske vanlig problem blant menn, men det er lite kjent, man hører i stedet om de menn som kommer i løpet av 1 minutt. Løsningen for trege menn er: Ikke se på porno, onaner så lite og skånsomt som mulig, ha sex 1-2 ganger i uken, la trykket bygge seg opp. Og så er det viktig at han har slik sex som tenner ham. Snill og myk sex er ikke alltid en højdare, kanskje litt undertøy, leketøy og rollespill kan piffe opp sakene ?
Gjest ss Skrevet 2. november 2009 #20 Skrevet 2. november 2009 Kan du ikke bare fake orgasme når du har samleie, så slipper du å skuffe dama ? Bruk litt glidemiddel, og hun vil aldri merke forskjell. Dette er naturligvis ikke helt stuerent, men bedre å fake en gang iblant enn at kvinnen skal bli såret. Kvinner tar sånn på vei for alt mulig, det vet alle menn. Manglende orgasme hos mannen blir HENNES "skyld", forstå det den som vil..
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå