Gjest gleder seg... Skrevet 21. oktober 2009 #1 Skrevet 21. oktober 2009 Ja, overskriften sier vel det meste. Jeg er rett og slett nysgjerrig på andres reaksjoner. (Har selv ikke sett den, men gleder meg masse - er bare skummelt overbevist om at den er bra.. ;-) )
Gjest Gjest Skrevet 24. oktober 2009 #2 Skrevet 24. oktober 2009 Jeg syntes den var dårlig... rett og slett uinteressant persongalleri... Originalen var lysår bedre.
ToveM Skrevet 24. oktober 2009 #3 Skrevet 24. oktober 2009 Har ikke tenkt å se den. Har en gamle enda i hode, etter sikkert å ha sett den 100 ganger...og den skal få bli der. (ser den stadig vekk på disse clasic" filmkanalene, og er like fasinert vær gang)
Gjest Gjest Skrevet 14. november 2009 #4 Skrevet 14. november 2009 OK, folkens, jeg har i hele mitt liv vært fascinert av gamle "Fame", men hvis man tenker seg om så er den ikke så innmari bra... Vi hadde vel ikke akkurat lovprist den filmen hvis den hadde kommet i dag. Jeg så den nye Fame på kino og syntes den var bra. Ikke noen dyp film, men god underholdning. Jeg har sett andre dansefilmer som har hatt bedre historie og koreografi enn begge Fame-filmene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå