Gjest Gjest_Lise_* Skrevet 19. oktober 2009 #1 Skrevet 19. oktober 2009 Var uheldig i morges. Gled på glatt føre da jeg skulle besøke ei venninne. Falt og mistet pc-væska med innholdet: pc og mobil, ned en lang trapp. Innholdet i veska gikk i 1000-knas. Har reiseforsikring topp lo favør, og innbo forsikring, kollektiv hjem. Bege i Sr-bank 1. Tror dere jeg får noe igjen på forsikringa? Får ikke tak i kundebehandleren min før i morra. Skikkelig kjipt dette................. Hjelp!!
Sissan Skrevet 19. oktober 2009 #2 Skrevet 19. oktober 2009 Tror du har en mulighet i allefall, uten at jeg kjenner detaljene i forsikringene dine.
kissmequick Skrevet 19. oktober 2009 #3 Skrevet 19. oktober 2009 Jeg hadde fått igjen på min reiseforsikring nå, men ikke den jeg hadde tidligere, så litt opp til hva det står i avtalen og hvor greie de er. Håper det ordner seg ihvertfall
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå