Gjest Gjest Skrevet 14. oktober 2009 #1 Skrevet 14. oktober 2009 Noen som har noen hoteller å anbefale til en samboerpar som skal på helgetur til Paris i november? Sentralt og billig På forhånd takk
Amom Skrevet 14. oktober 2009 #2 Skrevet 14. oktober 2009 Vi bodde på et lite hotell som heter Hotel Orchide som ligger på Mont Parnasse. Helt greit hotell uten de store fasilitetene.
gard Skrevet 17. oktober 2009 #3 Skrevet 17. oktober 2009 Byen er såpass spredt ut at det er vanskelig å finne en plass som er nærme alt. Men det du bør finne er et hotell som ligger nær en metro stasjon slik at du lett kan komme deg rundt. Vi bodde på en plass som het Tim Hotel Tour Eiffel og du kan lese vår omtale av hotellet i Paris reisebrevet vårt på http://gardkarlsen.com/Paris_France.htm
Gjest Hilde K S Skrevet 17. oktober 2009 #4 Skrevet 17. oktober 2009 Gå inn på www.booking.com eller www.hotels.com. Der står det en del om hvor hotellene ligger. Er også enig i at Paris sine attraksjoner ligger så spredt at det er umulig å finne noe som ligger nært alt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå