Gå til innhold

Gran Canaria i januar


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har lyst på ferie med sol og varme i januar. Siden jeg har mann og en gutt som nærmer seg 3 år, vil jeg unngå lang flytur, så da er (dessverre) reiemål som Thailand utelukket. (Flyturen går greit for mannen min, altså, det var mer 3-åringen jeg tenkte på...)

Det enkleste og billigste må jo være å ta et par uker på Gran Canaria. Etter å ha googlet litt rundt, blir jeg egentlig ikke så mye klokere på hvordan det er værmessig. Ifølge klimatabellene skal det være greit vær i januar, men jeg ser enkelte skrekkhistorier om regnstormer og kaldt vær. Hva er deres erfaringer?

Og har noen tips til bra og familievennlige steder?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gran Canaria har ganske stabilt solskinn året rundt. Anbefaler sör, f.eks er Puerto Mogán veldig pent. Puerto Rico og Meloneras og alle de stedene der er jo strengt tatt veldig like alle sammen.

Skrevet

Var på GC i februar i fjor. Det var fint vær, men ikke riktig varmt nok til å bade noe særlig. Hva med Egypt?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...