Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Sandbekken
Skrevet (endret)

Jeg søker og søker.. kan hende jeg søker feil, men jeg finner ikke den rette tråden, såå dere får tåle en tråd til :P

Kan dere anbefale hårprodukter for tørt hår (frizz i underhåret)

Jeg er ute etter produkter, sjampo, balsam og hårkur som pleier, men som ikke får håret til å virke fett etter en halv dag :) Tips?

Endret av Sandbekken
Videoannonse
Annonse
Skrevet

KMS :D den lilla (flatout)

jeg forguder den :D

Gjest Sandbekken
Skrevet

Oi! superraskt svar!! :hakeslepp:

Denne sjampoen, gir den fukt også?

Skrevet

Jeg har hatt samme problem. Tørt hår forsvant som dugg for solen med Joico sine produkter. Ble bedre bare med shampo og balsamen. Det finnes også en olje (fra joico) du tar i håret etter vask, som ikke fetter håret, men som trekker helt inn i håret og får det til å se normalt glatt ut.

Gjest Sandbekken
Skrevet

Takk for fine svar! Jeg gikk inn på beautybay og bestilte moistrepare sjampo og balsam fra kms jeg, det sto at den ikke skulle tynge håret, så får vi se :)

Har dere erfaring med frakttid på beutybay foresten?

Gjest Gjest_Josefine_*
Skrevet

bed head afterparty;)

  • 1 måned senere...
Gjest Sandbekken
Skrevet

Nå har jeg brukt moistrepare fra kms en stund, og jeg må vaske håret en gang daglig.. ikke kjøp denne om dere har samme problem som meg! Nei, jeg får teste videre :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...