Gjest Gjest Skrevet 7. oktober 2009 #1 Skrevet 7. oktober 2009 Jeg vet at dette ikke er så innmari viktig, men det er en liten kjepphest jeg har uansett: Jeg synes det skal være enkelt å si opp nyhetsbrev, for jeg vil ikke bli spammet, uansett om jeg en eller annen gang i fortiden takket ja til å motta mailer fra en gitt avsender. Da jeg skulle prøve å kansellere nyhetsbrevet fra La Redoute nå nettopp, fikk jeg opp følgende beskjed på skjermen: Da du aldri har handlet hos oss via vår Internettbutik, laredoute.no, kan du ikke stoppe nyhetsbrev via denne tjenesten. Vi ber deg kontakte vår kundeservice på telefon 66 99 75 00 eller gå inn under www.laredoute.no/kundeservice og benytte skjemaet "Still et spørsmål". Ikke vet jeg egentlig hvordan jeg havnet på listen deres heller, faktisk tror jeg det kan være fordi jeg tidligere har bestilt varer fra Ellos. Men hva synes dere? Gjør de det ikke i overkant vanskelig?
Brukernavn Skrevet 8. oktober 2009 #2 Skrevet 8. oktober 2009 Jeg vet at dette ikke er så innmari viktig, men det er en liten kjepphest jeg har uansett: Jeg synes det skal være enkelt å si opp nyhetsbrev, for jeg vil ikke bli spammet, uansett om jeg en eller annen gang i fortiden takket ja til å motta mailer fra en gitt avsender. Da jeg skulle prøve å kansellere nyhetsbrevet fra La Redoute nå nettopp, fikk jeg opp følgende beskjed på skjermen: Ikke vet jeg egentlig hvordan jeg havnet på listen deres heller, faktisk tror jeg det kan være fordi jeg tidligere har bestilt varer fra Ellos. Men hva synes dere? Gjør de det ikke i overkant vanskelig? Da hadde jeg blitt bra provosert ja. Jeg hadde da sendt en meget krass mail med beskjed om å slette meg umiddelbart..
Gjest Aloha Skrevet 8. oktober 2009 #3 Skrevet 8. oktober 2009 Samme beskjed fikk jeg og det ble jeg temmelig irritert av, særlig siden de av en eller grunn sender meg dobbelt opp av alle nyhetsbrev... Jeg har aldri handlet der, bare bestilt katalog en gang og syns det skulle være unødvendig med så mye "jobb" for å slippe å få nyhetsbrev av dem. Jeg skal ringe dem og si fra hvor skapet står!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå