Gjest Tigiris Skrevet 30. september 2009 #1 Skrevet 30. september 2009 Hvilken vinterjakke er inn i år? Canada Goose gikk vel av moten for et par år siden, og fjellreven er jo også begynt å bli temmelig oppbrukt. Parajumpers kanskje?
Gjest Stjernedryss Skrevet 1. oktober 2009 #2 Skrevet 1. oktober 2009 Hvilken vinterjakke er inn i år? Canada Goose gikk vel av moten for et par år siden, og fjellreven er jo også begynt å bli temmelig oppbrukt. Parajumpers kanskje? Hvis man går i litt dyre butikker i Oslo så er det fortsatt masse Canada Goose, så jeg vil ikke akkurat si at de har gått av moten.
Gjesten Skrevet 1. oktober 2009 #3 Skrevet 1. oktober 2009 Tror canada goose er ganske nøytralt nå, de kan fortsatt brukes. Jeg vil absolutt ikke si at fjellreven er borte, og jeg ser dem fortsatt bruke bergans..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå