Gjest ensomlurer Skrevet 20. september 2009 #1 Skrevet 20. september 2009 Bruker denne siden selv om jeg er mann. Håper det går bra:) Bruker i dag skrubb, toner og en fuktighetskrem. Er det da unødvendig med rens/cleaner. brukes ikke rens til å fjerne sminke???
Gjest SmallTalk Skrevet 20. september 2009 #2 Skrevet 20. september 2009 Rens brukes til å fjerne all mulig dritt fra ansiktet. Ikke bare sminke, men støv, fett, andre produkrester osv. Jeg hadde absolutt byttet ut den daglige skrubben med rens, og heller brukt skubben et par dager i uka. Det er ikke bra å skrubbe huden for mye.
Glynis Skrevet 20. september 2009 #3 Skrevet 20. september 2009 Bruk en ansiktsrens hver dag, og en skrubb en gang i uka.
mari4ever Skrevet 21. september 2009 #4 Skrevet 21. september 2009 Bruker denne siden selv om jeg er mann. Håper det går bra:) Bruker i dag skrubb, toner og en fuktighetskrem. Er det da unødvendig med rens/cleaner. brukes ikke rens til å fjerne sminke??? Rens er absolutt nødvendig, fordi det fjerner alt skitt fra huden din som du utsetter den for hver dag; støv og skitt som kommer på huden din iløpet av den dag, og det er ikke lite heller! Det er like viktig å rense huden hver dag som å pusse tenner, uansett om du er mann eller kvinne=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå