Gjest mariamagdalena Skrevet 18. september 2009 #1 Skrevet 18. september 2009 Jeg har kjøpt en ny mobil til min 12-årige jente.....men det falt jo ikke særlig heldig ut da....Jeg har kjøpt n Sony Ericsson W350, er den så veldig gæærn til en 12 åring?? Hun ble jo dritsur, for det var jo ingen i klassen som hadde en sånn! Den var bare fæl! Har jeg tatt skikkelig feil? Hun vil bytte den, men det er ikke så lett å bytte mobiltlf da...hjeeelp!!
Gjest Gjest Skrevet 18. september 2009 #2 Skrevet 18. september 2009 hmm... barn har blitt kravstore i dag syns jeg
Gjest Gjest Skrevet 18. september 2009 #3 Skrevet 18. september 2009 Jeg har gutter fra 16 år og nedover og ingen av dei får bestemme hvilken mobil dei får. Prisen bestemmer, ikke hva venner har. Når dei har penger for å kjøpe sjølve, får dei velge mobilen også. Passer ikke mobilen får hun klare seg uten, det er nå min mening.
Jade Skrevet 18. september 2009 #4 Skrevet 18. september 2009 Vi har også bestemt mobilen til sønnen vår. Den er til og med uten kamera og mms (nå er han riktignok bare 9 år gammel), men veldig god batterilevetid. Hvis han ønsker noe mer avansert/kulere, må han selv spare til det. Jeg mener at datteren din bør være glad for gaven hun har fått, med mindre telefonen er kjempevanskelig å bruke (innviklet menysystem o.l.). Skal hun venne seg til at man kun skal ha de rette tingene for å være kul i klassen? I dag er det mobilen, neste gang skal hun kun ha bukser til 1000,- stykket :O
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå