Cullen Skrevet 17. september 2009 #1 Skrevet 17. september 2009 Det har vært en del tråder her inne om hvor forferdelig enkelte synes det er at partneren ser på porno, naken bilder osv. Nå som musikk videoene har tatt neste skritt http://visit-x.net/rammstein/ (det er en musikk video, men obs obs den er usensurert) Blir det sånn at folk vil gå steget til å nekte partneren og se på musikk kanalene også? Hvor mye tåler man og hvor går grensen får at ting ikke er "godkjent"
Gjest Emmanuelle Skrevet 17. september 2009 #2 Skrevet 17. september 2009 Den var drøy gitt. Ville nok ha sagt det der var porno, jeg trodde i begynnelsen at den bare var skikkelig drøy, men på slutten var det vel egentlig ikke noe tvil. Jeg personlig har ingenting i mot porno, og synes det er litt kult at de torde å lage en så drøy musikkvideo rettet mot voksne mennesker. Regner med de lager en mildere versjon også Og jeg tviler på at dette kommer til å bli utbredt blant artister, så jeg tror du trygt kan la typen sin se på musikkanaler
Cullen Skrevet 17. september 2009 Forfatter #3 Skrevet 17. september 2009 Jeg har absolutt ikke noe problem med at han ser på porno Var han som viste meg linken og vi har snakket en del om at vennene hans har kjærester som nekter dem og se på nakne mennesker fordi det er det samme som å være utro. Så jeg er bare nysgjerrig på hva de her inne som også tenker på den måten mener. Hvor langt skal man trekke "naken nekten". Videoen her er innmarri drøy, og sendes sikkert kun etter 21 om kvelden Men alikevel, skal man skru av tvn om musikkvideoen settes på fordi dama ikke liker det, eller har man "lov" når det bare er en musikkvideo?
Gjest Emmanuelle Skrevet 17. september 2009 #4 Skrevet 17. september 2009 Nå vil ikke jeg si at Rammstein lager musikk, så jeg ville ha sagt at dette var mer porno enn musikkvideo. Og så lenge du ser kjønnsorganer, puling og suging så er det porno(og de 5 siste sekundene, ikke minst). Så OM jeg hadde nektet kjæresten min å se porno, hadde ikke denne videoen vært tillatt. Dette var porno med dårlig soundtrack for meg
Gjest Gjest Skrevet 17. september 2009 #5 Skrevet 17. september 2009 Kona til copernicus i det han legger teorien om heliosentrismen frem for henne; "jeg driter i hva du mener da jeg har en solid teori om at verden kretser om meg og mine behov! Vent nå litt, mener du å si at dette svadaet vil gjøre deg berømt og dertil rik? Stå på kjære, jeg har alltid trodd på deg og dine fantastiske slutninger. Hva har porno og copernicus verdensanskuelse til felles; jo en kvinnes forskrudde syn på hva som er verdt å diskutere.
Gjest Gjest Skrevet 17. september 2009 #6 Skrevet 17. september 2009 Grensen min brytes hvis kjæresten er på en side med en jente på webcamchat hvor de kommuniserer. Så lenge man ikke kommuniserer med pornoen, så gjør det ikke noe, men når man kan skrive/snakke med personen så er grensen min brutt. En slik video som det der gjør ikke noe, så den idag, og bare ristet på hodet og flirte. En slik video gjør ikke noe vondt.
Murder Skrevet 17. september 2009 #7 Skrevet 17. september 2009 Åj! Dette var uventet, men samtidig ikke Nesten så jeg ikke hadde gjettet at dette virkelig er en Rammstein sang, men det er jo deres nyeste singel så.. Sangen er jo virkelig fengende da (jeg er en gammel Rammstein fan ) Tipper at de har en dypere mening med sangen, Rammstein er liksom ikke bandet som lager en sang dedisert til fitter uten å ha en "skjult" agenda. Jeg vet helt ærlig ikke om typen min ser porno jeg. Jeg vil ikke vite det heller. Det er mitt syn på porno For å være helt ærlig synes jeg at mange her på KG er veldig krasse når det kommer til dette temaet, og med liten vilje til å se to sider av saken og godta at andre har det på en annen måte en dem. Men det er min mening da Hahahah Stick eine bratwirst in deine sauerkraut!
Cullen Skrevet 17. september 2009 Forfatter #8 Skrevet 17. september 2009 For å være helt ærlig synes jeg at mange her på KG er veldig krasse når det kommer til dette temaet, og med liten vilje til å se to sider av saken og godta at andre har det på en annen måte en dem. Men det er min mening da Ikke sant, er det jeg også mener og tenkte jeg skulle sette det litt på spissen ved å spørre hva man tenker om at mannen skulle se denne musikkvideoen.
Gjest LiseM Skrevet 17. september 2009 #10 Skrevet 17. september 2009 Haha dama i musikkvideoen har samma truse som meg! Den svarte butterflytrusa med "fransk åpning". Jeg måtte vise videoen til typen min her med en gang jeg da!!
Pingting Skrevet 17. september 2009 #11 Skrevet 17. september 2009 Haha, fine videoen Faktisk en veldig kjærkommen avveksling at noen lager porno (/musikkvideo) som har endel humor og ikke tar seg selv så seriøst. De jentene som innfører pornonekt er vel allerede irritert på mange musikkvideoer tenker jeg, så jeg ville ikke bli overraska om det ble nekt hos noen (eller at det er greit, så lenge man ser på MTV sammen ).
Gjest brutal_mann Skrevet 18. september 2009 #12 Skrevet 18. september 2009 Nå vil ikke jeg si at Rammstein lager musikk, så jeg ville ha sagt at dette var mer porno enn musikkvideo. Rammstein er musikk for Menn! Et tonn med hester under panseret, pent vær, fri bane over Hardangervidda og Rammstein på full guffe. Orgasmisk!
Gjest Gjest_Lily_* Skrevet 18. september 2009 #13 Skrevet 18. september 2009 Aww! Rammstein! De lager alltid skikkelig herlige videoer. :rødme: Hadde jeg nektet mannen min å se porno, så hadde jeg ikke nektet han å se på musikkanaler. Derimot hadde jeg fått meg selv sjekka ut, siden det åpenbart hadde vært noe galt med meg. Jeg er kona hans ikke commandant. OT: Jeg kjenner ingen menn som liker Rammstein, så i min verden er Rammstein skikkelig berte-musikk. Det er jo bare jenter som liker de!
Vaarin Skrevet 18. september 2009 #14 Skrevet 18. september 2009 Dårlig soundtrack? Utklasserer absolutt alt annet jeg har hørt i pornosammenheng, lett. Men så er jeg en stor Rammstein-fan også da! Er ikke musikk for bare menn nei, Brutal_mann Selvom det er pornografisk innhold i videoen synes jeg .ikke. det regnes som porno. I hvert fall ikke i den sammenheng at en kjæreste ikke skal få se videoen på grunn av innholdet - synes egentlig ikke disse damene er drøyere enn alt annet som vises over alt. Det som faktisk er drøyt med denne videoen er at det skal forestille hele R+ som pjægger og lar spruten stå... og hadde min kjære tent på/brukt dette som porno så hadde jeg vært evig stolt Nei, om det skulle vært noen form for nekt i dette huset så hadde det vært mer naturlig at han skjermet meg. Forøvrig veldig fornøyd med måten R+ proklamerer det nye albumet! Må bare like måten de provoserer på, samtidig som at tekstene og musikken er bra. Dette er mer en dissing av porno enn et forsøk på å lage det. Gleder meg til albumet slippes og til konserten i Oslo på nyåret
Gjest Emmanuelle Skrevet 18. september 2009 #15 Skrevet 18. september 2009 Haha, jeg gir meg. Rammstein ER musikk
LukaFrost Skrevet 18. september 2009 #16 Skrevet 18. september 2009 Takk for linken TS, denne må jeg vise til samboeren min med en gang!
Wildy Skrevet 18. september 2009 #17 Skrevet 18. september 2009 Det var video til å våkne av, gitt....hehe....
Miss moneypenny Skrevet 18. september 2009 #18 Skrevet 18. september 2009 Definitivt porno!! Nå får ikke typen min høre på Ramstein mer! hehe neida tror nesten jeg må vise han den hvis han ikke allerede har sett den. Men jeg syns sangen var litt dårlig.
TMS Skrevet 18. september 2009 #19 Skrevet 18. september 2009 Hvor mye tåler man og hvor går grensen får at ting ikke er "godkjent" Godt spørsmål. Jeg forstår ikke alltid hysteriet rundt porno. I vårt forhold er det jeg som kan porno, mens kjæresten min er "uskyldig" og har knapt nok lest et FHM-blad. Jeg synes det er utrolig sjarmerende å ha en mann som synes jeg er sexy nok til å stille alle hans behov Mine beste venner i tenårene var gutter med sansen for mørk musikk og hard porno, så jeg er vel herdet, for både musikken og videoen til Rammstein
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå