Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har funnet både et kamera og en veldig fin klokke fra police som jeg har lyst til å kjøpe til kjæresten min til vår neste spesielle 'dag' Problemet er bare at jeg ikke klarer å bestemme meg! Jeg argumenterer mot meg selv her! :gjeiper:

Det ender vel med at jeg kjøper begge, men jeg har ikke råd til det på samme måned heller.. Hva synes dere? :klemmer:

Klokken

Kameraet

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tja, begge var fine.. Eg ville gått for kameraet, men om din kjære ikkje er sånn ekstremt interessert i å ta bilder/bli tatt bilde av er klokken bedre.

Skrevet

kommer vel helt an på din kjære det. begge to var fine ting, blir nok glad uansett, men er vel bare du/han som vet hva han trenger/ønsker seg mest.

Skrevet (endret)

Jeg personlig hadde kjøpt klokke, det er litt mer personlig. Kamera blir ofte litt sånn felles-greie, tenker jeg.

Men selv hadde jeg gjerne fått kamera i stedet for klokke (men jeg tar også 95% av bildene, så det blir ikke helt felles for oss) :ler:

Endret av Bond
Gjest brutal_mann
Skrevet

Jeg ville kjøpt kameraet, pakket det fint ut, tatt noen utfordrende/frekke bilder av meg selv, pakket fint inn igjen og gitt i gave. Om jeg var kvinne da... Menn liker slik ser du ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...