Gjest Gjest_merete_* Skrevet 13. september 2009 #2 Skrevet 13. september 2009 hvis du går inn på nav.no så har de en link til utbetalingsdatoene for de ulike stønadene. grunn/hjelpestønaden blir gjerne utbetalt samtidig med andre ytelser som feks uførestønad. tror nok du kan regne med utbetaling av denne stønaden mellom 20-25 i mnd
Gjest Gjest Skrevet 13. september 2009 #3 Skrevet 13. september 2009 Hvis den 20 faller på en lørdag eller søndag, skal pengene være på din konto fredag. Siste åpne bankdag før helgen. Ellers så er det stort sett den 20. med noen unntak da den kommer tidligere, men da står det på den siste utbetalingslappen du får.
Gjest Gjest Skrevet 14. september 2009 #4 Skrevet 14. september 2009 hvis du går inn på nav.no så har de en link til utbetalingsdatoene for de ulike stønadene. grunn/hjelpestønaden blir gjerne utbetalt samtidig med andre ytelser som feks uførestønad. tror nok du kan regne med utbetaling av denne stønaden mellom 20-25 i mnd Det står ikke grunn/hjelpestønad på denne NAV s sider.
Helen Skrevet 14. september 2009 #5 Skrevet 14. september 2009 Det står ikke grunn/hjelpestønad på denne NAV s sider. Det har samme utbetalingsdato som pensjon (på utbetalingsslippen min og i nettbanken står det trygd/pensjon).
Yummy_Mummy Skrevet 15. september 2009 #6 Skrevet 15. september 2009 Er som de sies her ca 20. Litt tidligere i desember (og i juli muligens?)
Gjest Gjest Skrevet 15. september 2009 #7 Skrevet 15. september 2009 Tusen takk for svar alle sammen:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå