Gjest Gjest Skrevet 8. september 2009 #1 Skrevet 8. september 2009 Hvor mange gjester bør man ha for at man skal få en bra fest? Noen som har vært i små, men bra bryllup?
Gjest gul3 Skrevet 8. september 2009 #2 Skrevet 8. september 2009 Festen blir vel bra så lenge det er folk man kjenner godt nok og føler seg komfortabel med, og som man vil dele den fine dagen med. Hvor mange spiller da liten rolle. Når eg skal ha fest etter eg har gifta meg blir det maks 25 personer kan eg tenke meg. Nærmeste familie og evt noen venner.
Gjest Gjest Skrevet 8. september 2009 #3 Skrevet 8. september 2009 Hvis man skal ha si 25- 35 gjester- kan en da forvente at folk kommer hvis det medfører at de må reise litt? Altså bruke egne penger for å komme på en så liten fest?
bipbopalula Skrevet 8. september 2009 #4 Skrevet 8. september 2009 Jeg var i bryllup til en kompis, de hadde ca 15 gjester og vi var 3 stk som reiste langt for å delta. (meg med følge + bestekompisen til brudgom). Tror ikke det var noen som takket nei.
Tante Skrevet 8. september 2009 #5 Skrevet 8. september 2009 Kvalitet, ikke kvantitet Det er ikke alltid slik at "jo flere, jo bedre". Det kan være kjempeslitsomt å ha 100 gjester, man rekker ikke å hilse på alle osv. Om man har 100 nære venner og familie som man virkelig vil dele dagen sin med kan det derimot bli veldig koselig. Har vært i bryllup med alt fra 20 til 60 gjester og det har vært koselig på sin måte hver gang, fordi bryllupene passet veldig godt til brudeparet, og det er det som er viktig, mener jeg.
Frøken Mitzi Skrevet 13. september 2009 #6 Skrevet 13. september 2009 Det er jo bryllaup, ikkje ein kva som helst fest det er snakk om Om eg blir invitert i bryllaup, er det jo brudeparet eg vil feire, og det er for meg heilt likegyldig om det er 20 eller 100 gjestar. Eg har vore i bryllaup der vi har både kosta reise og overnatting, men med glede, når eg/vi får muligheit til å dele dagen med det vakre brudeparet.
Gjest milkyway Skrevet 20. september 2009 #7 Skrevet 20. september 2009 (endret) Endret. Noen hadde trollet på profilen min mens jeg var ute og røyka! uansett: vi har kommet fram tilca 90, men er ikke dette veldig mange? Får nerver nå her jeg sitter! Endret 21. september 2009 av milkyway
Gjest kremtoppbruden Skrevet 20. september 2009 #8 Skrevet 20. september 2009 (endret) Gjør De narr av meg, Milyway? Det er ikke mange andre som er så dannet og veltalende og ikke minst sofistikert og vakker som meg! Nå vel. Jeg skal selv invitere alle mine familiemedlemmer på 91, de er meget velstående. Min mann er av adelsk slekt, han er da Lord og har en slekt på 790, pluss at vi har en nydelig vennekrets på 9090 med bl.a. baronesse Chafreeu de la Neffieux de Mirabellix og andre jeg ikke vil gi ut på nett. Min mann elsker meg Innlegget er endret iht KGs regler. Bond, mod Endret 20. september 2009 av Bond
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå