Gjest Stjernedryss Skrevet 1. september 2009 #1 Skrevet 1. september 2009 Jeg feirer med mamma og pappa hvert eneste år. Noen ganger med søstern min sin familie og andre ganger uten.
MissStiles Skrevet 3. september 2009 #2 Skrevet 3. september 2009 Jeg er sammen med foreldrene mine og søsteren min fra lille julaften til 3. juledag. Resten av jula er jeg sammen med venner som ofte kommer hjem fra andre steder i Norge/verden.
Gjest Gjest Skrevet 6. september 2009 #3 Skrevet 6. september 2009 I fjor var det bare meg og ungen min, i år er jeg alene. Men så lenge det er selvvalgt ser jeg ikke problemet i det.
lillesky Skrevet 6. september 2009 #4 Skrevet 6. september 2009 Første jul på mange år som singel. Har ikke tenkt på hvor jeg skal være, men har både mamma, pappa og søster. Og tipper alle tre feirer jul på hvert sitt sted i det store utland, så da er det stor mulighet for at det blir utlandet på meg også.
Gjest Gjest_vilde_* Skrevet 7. september 2009 #5 Skrevet 7. september 2009 Jeg er 22 år og singel. Reiser hjem til mamma og pappa rett etter siste eksamen, og er hjemme til skolestart i januar. Kunne ikke tenke meg en jul uten familien. Vi feirer julaften/andre julemiddager sammen 3 familier (tanter, onkler, kusiner og fettere). Alle venninnene mine fra hjembyen kommer også hjem i julen, så vi har koselige kvelder sammen i løpet av desember. Elsker julen, gleder meg allerede nå!! :D
Gjest Ejala Skrevet 7. september 2009 #6 Skrevet 7. september 2009 I år har eg ikkje peiling. I fjor vart det hos foreldra mine. Men eit par månader før fekk vi borna vite at mamma og pappa skulle gå frå kvarandre. No har mykje endra seg i hytt og pine, så eg veit ikkje.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå