kristian82 Skrevet 22. september 2009 #2381 Skrevet 22. september 2009 Hmmmmm - ja, kanskje noe for damene her å ha i bakhodet når det generelt kommer til mannfolk eller? Nei, ærlig talt! Jeg er absolutt ikke så enkelt skrudd sammen at jeg føler behov for å hoppe på alt som er av det andre kjønn. Verken når jeg er singel og absolutt ikke når jeg er i et forhold. Kanskje du føler at "på seg selv kjenner man andre", og siden du vet at du får bennern og vil kaste venninna di over stuebordet bare fordi hun spør hvor mye klokka er, så tror du autoamtisk at alle andre menn og kvinner tenker likt som deg?
Steinar40 Skrevet 22. september 2009 Forfatter #2382 Skrevet 22. september 2009 Nei, ærlig talt! Jeg er absolutt ikke så enkelt skrudd sammen at jeg føler behov for å hoppe på alt som er av det andre kjønn. Verken når jeg er singel og absolutt ikke når jeg er i et forhold. Kanskje du føler at "på seg selv kjenner man andre", og siden du vet at du får bennern og vil kaste venninna di over stuebordet bare fordi hun spør hvor mye klokka er, så tror du autoamtisk at alle andre menn og kvinner tenker likt som deg? Vel, jeg er nok ikke helt unik er jeg redd
kristian82 Skrevet 22. september 2009 #2383 Skrevet 22. september 2009 Vel, jeg er nok ikke helt unik er jeg redd Vil si at majoriten av menn og kvinner som er i et forhold, IKKE er like deg i alle fall. Høres jo ut som du har en seksualdrift og et kvinnelig kronisk begjær som gjør at du bør holde deg singel. Du er tydeligvis ikke noe "one woman man".
Steinar40 Skrevet 22. september 2009 Forfatter #2384 Skrevet 22. september 2009 (endret) Vil si at majoriten av menn og kvinner som er i et forhold, IKKE er like deg i alle fall. Høres jo ut som du har en seksualdrift og et kvinnelig kronisk begjær som gjør at du bør holde deg singel. Du er tydeligvis ikke noe "one woman man". Joda, jeg er bare veldig dyktig til å unngå unødvendige fristelser Ikke alle som er det. Jeg trenger jo selvfølgelig ei dame som gir meg det jeg trenger og har ben i nesa da. Endret 22. september 2009 av Steinar40
kristian82 Skrevet 22. september 2009 #2385 Skrevet 22. september 2009 Joda, jeg er bare veldig dyktig til å unngå unødvendige fristelser Ikke alle som er det. Jeg trenger jo selvfølgelig ei dame som gir meg det jeg trenger og har ben i nesa da. Hehe, ja men blir mye du må unngå av fristelser da om det blåtte nærvær av et hunnkjønn får deg klar til 1000.
Steinar40 Skrevet 22. september 2009 Forfatter #2386 Skrevet 22. september 2009 Hehe, ja men blir mye du må unngå av fristelser da om det blåtte nærvær av et hunnkjønn får deg klar til 1000. Neida, må ha ei skikkelig dame vettu
kristian82 Skrevet 22. september 2009 #2387 Skrevet 22. september 2009 Neida, må ha ei skikkelig dame vettu Ja, det skulle vel vi alle gjerne hatt.
Steinar40 Skrevet 22. september 2009 Forfatter #2388 Skrevet 22. september 2009 Ja, det skulle vel vi alle gjerne hatt. Jepp, ikke noe annet er godt nok
Gjest KateW Skrevet 22. september 2009 #2389 Skrevet 22. september 2009 Og dette er DAMAs problem, så du må holde henne bak lås? Jesus Gråt!
Ella_Grey Skrevet 22. september 2009 #2390 Skrevet 22. september 2009 Hele greia var på 113 sider sent i går kveld!! Hva driver dere med om dagene.....? Være moderat med alkohol selvfølgelig og ikke sette seg i situasjoner der fristelsen kunne blitt stor. Altså er f.eks personlige venninner utelukket i mitt tilfelle Som jo viser at noen trenger strengere grenser enn andre. Som så mange har sagt fordi om du vil hoppe til køys med alle kvinner som ser i din retning betyr ikke at alle andre vil det.
LilleBille Skrevet 22. september 2009 #2391 Skrevet 22. september 2009 Hele greia var på 113 sider sent i går kveld!! Hva driver dere med om dagene.....? Er på KG og prøver å få Steinar til å se at ikke alle kvinner er som hans utro ex - og at ikke alle mennesker har som mål å hoppe på alt som finnes av motstatt kjønn om anledningen byr seg.
Ella_Grey Skrevet 22. september 2009 #2392 Skrevet 22. september 2009 Er på KG og prøver å få Steinar til å se at ikke alle kvinner er som hans utro ex - og at ikke alle mennesker har som mål å hoppe på alt som finnes av motstatt kjønn om anledningen byr seg. Vel..., bra du har et mål Støtter meningene dine helt
Gjest brutal_mann Skrevet 22. september 2009 #2393 Skrevet 22. september 2009 Så om jeg puler Torill så er det greit? *håpefullt* Vi kan lage video til deg.... Torill...Njaaaaaaa.... Oki... Men jeg hadde foretrukket Stine... Men helvete, nå må jeg jo kjøpe videospiller... Det er det jeg sier at damer bare koster penger
Gjest Utro Skrevet 22. september 2009 #2394 Skrevet 22. september 2009 Torill...Njaaaaaaa.... Oki... Men jeg hadde foretrukket Stine... Men helvete, nå må jeg jo kjøpe videospiller... Det er det jeg sier at damer bare koster penger Morsomt å lese dette emnet. Får for meg et stort senarium : En stor livserfaren rambukk som står støtt på bena, blir angrepet av noen små, aggresive, illsinte killinger. Han står trygt og småler. Han hevder trygghet og trofasthet som det viktigste. De vil ha frihet og respekt. Til syvende og sist er de vel ikke uenige. Alle fire begreper griper inn i hverandre: trygghet, trofasthet, frihet og respekt. Partene har bare dradd det for langt. Har tross alt gått over noen sider. Vil nok gå over like mange sider uten at de innser dette.. Tror storbukken smiler litt i skjegget.
waco Skrevet 22. september 2009 #2395 Skrevet 22. september 2009 Alle karer som lar dama ta med seg en dame til kan vedde huet sitt på at en dag så tar hu nye dama med seg dama di til typen sin på trekant. Og som alle veit ved trekanter så kan man ikke være fjerde kant på runden. Skjedde faktisk med en bekjent av meg. Først var han strålende fornøyd med at dama hadde tatt med en ny dame. Senere fortalte han at dama hadde vært utro med nye damas type og dama. Menn vet av erfaring at når det kommer til sex så er mannen den som blir valgt bort, mens kvinnen er den som blir inkludert.
Gjest Cynthia Skrevet 23. september 2009 #2396 Skrevet 23. september 2009 Det varierer... Har noen guttevenner som har blitt forelska i meg, eller som tydelig har signalisert at det ligger andre undertoner bak fra deres side. Men jeg har også homofile og hetrofile venner som jeg omgås helt fint. Ja, de hetrofile har dame, og jeg tror de er lykkelige sammen;)
Gjest KateW Skrevet 23. september 2009 #2397 Skrevet 23. september 2009 Morsomt å lese dette emnet. Får for meg et stort senarium : En stor livserfaren rambukk som står støtt på bena, blir angrepet av noen små, aggresive, illsinte killinger. Han står trygt og småler. Han hevder trygghet og trofasthet som det viktigste. De vil ha frihet og respekt. Det siste er delvis korrekt, men det er snakk om frihet under ansvar, og de fleste mennesker som er i forhold bedriver nettopp det. Da puler de ikke rundt, de er ikke utro. De gjør det iallefall ikke med kamerater de har hatt i åresvis. Du mener at Steinar fronter trygghet og trofasthet? Neppe. Han sier at han ikke kan være alene med kvinner for da får han lyst på dem, og er han full så puler han dem, og derfor kan ikke dama hans ha mannlige venner, men får holde seg til SLEKT, noen venninner på dagtid, og ham selv. Hvor i helvete mener du at det har med trygghet og trofasthet å gjøre? I en meget psyk verden, tenker jeg.
Ella_Grey Skrevet 23. september 2009 #2398 Skrevet 23. september 2009 (endret) Vil si at majoriten av menn og kvinner som er i et forhold, IKKE er like deg i alle fall. Høres jo ut som du har en seksualdrift og et kvinnelig kronisk begjær som gjør at du bør holde deg singel. Du er tydeligvis ikke noe "one woman man". Joda, jeg er bare veldig dyktig til å unngå unødvendige fristelser Ikke alle som er det. Jeg trenger jo selvfølgelig ei dame som gir meg det jeg trenger og har ben i nesa da. Som forklarer hvorfor hun ikke får reise bort uten deg..... Ikke får du det du trenger, og da blir det vanskelig å holde seg unna fristelser. Og i tillegg kan hun drikke seg full og ende opp med å ligge med den første og beste. Vanskelig det der Endret 23. september 2009 av Ella_Grey
Gjest forundra Skrevet 23. september 2009 #2399 Skrevet 23. september 2009 Om du så vidt det er klarer å holde lillemann i buksa på middag med 2 venninner, så er det vel heller du som bør kontrolleres av potensielle kjærester, ikke den andre veien. Dama hans kan jo heller ikke be sine venninner på middag, da utsettes jo forholdet for en skikkelig prøvelse. Et liv i tosomhet for å unngå alle fristelser virker slitsomt spør du meg.
Steinar40 Skrevet 23. september 2009 Forfatter #2400 Skrevet 23. september 2009 Jeg tror du har rett, Steinar. Menn som deg bør låses inne i en kjeller så de ikke får sett eller luktet fitte. Virkelig. Hmmmm - er ikke dette kontroll av mannen mon tro? hehe Og så jeg som trodde at du var helt i mot kontroll av partner ......
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå