Gjest Gjest Skrevet 28. august 2009 #1 Skrevet 28. august 2009 Hvilken parfymer bruker dere? Hvem ønsker dere for tiden? jeg bruker en som heter Fancy, Vera Wang flower princess, with love (vinter/høst parfyme) også venter jeg en ny en i posten som heter Fancy love. Så jeg lurer på hva dere bruker.. er parfyme elsker, så syns dette er spennende )
Avalon Skrevet 28. august 2009 #2 Skrevet 28. august 2009 Jeg brukte Jil Sander-Pure i flere år, elsket den, men nå er den tatt av markedet Nå bruker jeg parfymen av Ed Hardy.
Gjest Gjest Skrevet 29. august 2009 #3 Skrevet 29. august 2009 Jeg brukte Jil Sander-Pure i flere år, elsket den, men nå er den tatt av markedet Nå bruker jeg parfymen av Ed Hardy. Du kan få kjøpt den her.. utrolig enkelt nettbutikk selv om det er storbritania http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php...y=&id=14985 men la merke til at den koster over 200 kr.. så da blir det toll:( men de har den helt sikkert også på ebay
Avalon Skrevet 29. august 2009 #4 Skrevet 29. august 2009 Du kan få kjøpt den her.. utrolig enkelt nettbutikk selv om det er storbritania http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php...y=&id=14985 men la merke til at den koster over 200 kr.. så da blir det toll:( men de har den helt sikkert også på ebay Oi!!!!! Jeg har lett på ebay lenge, finner den ikke. Har kun funnet den på den tyske ebayen, men ingen som vil sende til norge der....skal sjekke det ut! Men er alltid skeptisk når det blir over 200 kr og toll.....hvor mye jeg må betale osv for å få den ut.
Gjest Gjest Skrevet 29. august 2009 #5 Skrevet 29. august 2009 Oi!!!!! Jeg har lett på ebay lenge, finner den ikke. Har kun funnet den på den tyske ebayen, men ingen som vil sende til norge der....skal sjekke det ut! Men er alltid skeptisk når det blir over 200 kr og toll.....hvor mye jeg må betale osv for å få den ut. Åja, jøss;) hmm.. blir sikkert ikke sånn kjempe mye i toll.. men det er kjipt fordet:/ alle duftene de har der er nesten under 200, men akkurat den var visst litt over
Mermaid Blues Skrevet 29. august 2009 #6 Skrevet 29. august 2009 Jeg veksler litt, men de jeg bruker mest er Black XS, Amour amour og D&G Feminine. Den siste er jeg litt gnien på, siden den visstnok er ute av produksjon.
Kamelia83 Skrevet 29. august 2009 #7 Skrevet 29. august 2009 Du kan få kjøpt den her.. utrolig enkelt nettbutikk selv om det er storbritania http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php...y=&id=14985 men la merke til at den koster over 200 kr.. så da blir det toll:( men de har den helt sikkert også på ebay Det står på sidene deres at man får tilbakebetalt toll og moms. Både på Cheapsmells og feelunique. Jeg har kun prøvd på feelunique.
Avalon Skrevet 29. august 2009 #8 Skrevet 29. august 2009 Det står på sidene deres at man får tilbakebetalt toll og moms. Både på Cheapsmells og feelunique. Jeg har kun prøvd på feelunique. Hvordan foregår det egentlig å det tilbakebetalt? (ikke meningen å kuppe tråden)
Anglofil Skrevet 29. august 2009 #9 Skrevet 29. august 2009 Bruker Davidoffs Cool Water. Mvh Yvonne 1
Gjest Euforia Skrevet 29. august 2009 #10 Skrevet 29. august 2009 Chanel - Chance på sommeren og Lancome - Hypnose høsten og vinteren.
Gjest Siri K. Skrevet 29. august 2009 #11 Skrevet 29. august 2009 Jeg fikk for en tid tilbake Escadas "Moon Sparkle" i gave, og liker den veldig godt, og så bruker jeg av og til Boss "Femme".
Gjest Gjest_Viren_* Skrevet 29. august 2009 #12 Skrevet 29. august 2009 Jeg vet ikke om jeg tør skrive alle engang, favorittene mine om dagen er vel Essence de femme og femme (Hugo Boss), Bright crystal (Versace), flower princess og rock princess (Vera Wang), Love from New York (DKNY) - denne er nok favoritten tror jeg, synd man bare får kjøpt den på flyplasser. Også into the blue (escada), Dior addict 2 peonies, Heavenly bloom (Victoria's secret), sexy little things noir (Victoria's secret), Moschino glamour -mmmm, også har jeg veldig lyst på She wood, det blir neste innkjøp.
Cata Skrevet 29. august 2009 #13 Skrevet 29. august 2009 (endret) Hm, jeg liker variasjon. For øyeblikket inneholder hylla: So Pretty (Cartier)Women (Paul Smith) L'Air du Temps (Nina Ricci) - den var forresten bedre før...Light Blue (Dolce & Gabanna) En eller annen navnløs parfyme fra Vera WangKnowing (Estee Lauder) - kun en liten skvett igjen Endret 29. august 2009 av Cata
Kamelia83 Skrevet 29. august 2009 #14 Skrevet 29. august 2009 Hvordan foregår det egentlig å det tilbakebetalt? (ikke meningen å kuppe tråden) Du scanner eller tar et bilde av kvitteringen fra da du betalte tollgebyr og moms. Legger det inn som vedlegg på mail, sammen med ordrenummer, kontonummer og gjerne hvor mye summen blir i pund.
Sia444 Skrevet 30. august 2009 #15 Skrevet 30. august 2009 Jeg bruker Heavenly Angel og Pink av Victoria`s secret. Har veldig lyst på Daisy av Marc Jacobs også.
Gjest Raptuza Skrevet 30. august 2009 #17 Skrevet 30. august 2009 Eg brukar å skifta mellom Autumn(Fleur de Sante), Diesel fuel for life(eller biodiesel, som datra mi kallar den...!!), Body Shops Woody Sandalwood, Paris Hiltons Heiress og ei lita parfymeflaske med den utgåtte yndlingsduften min Venezia av Laura Biagotti.
Gjest Gjest_Charlotte_* Skrevet 30. august 2009 #18 Skrevet 30. august 2009 Jeg bruker "mania" fra armani...nyyyyydelig :)
Gjest Gjest Skrevet 30. august 2009 #19 Skrevet 30. august 2009 Jeg vet ikke om jeg tør skrive alle engang, favorittene mine om dagen er vel Essence de femme og femme (Hugo Boss), Bright crystal (Versace), flower princess og rock princess (Vera Wang), Love from New York (DKNY) - denne er nok favoritten tror jeg, synd man bare får kjøpt den på flyplasser. Også into the blue (escada), Dior addict 2 peonies, Heavenly bloom (Victoria's secret), sexy little things noir (Victoria's secret), Moschino glamour -mmmm, også har jeg veldig lyst på She wood, det blir neste innkjøp. Jeg har flower princess =) jeg har også hatt en haug med victoria secret parfymer. Men den sexy noir har jeg lyst på, men vet ikke hvordan den lukter.. kan du beskrive den?
Helene Harepus Skrevet 30. august 2009 #20 Skrevet 30. august 2009 Jeg bruker " F for Fascinating" fra Salvatore Ferragamo. Fikk den i gave av samboeren min, og har brukt den siden Bruker også "Tommy Girl" fra Tommy Hilfiger, og en parfyme fra Puma jeg ikke husker navnet på
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå