Gjest Gjest Skrevet 16. august 2009 #1 Skrevet 16. august 2009 Vet at det vanligste problemet er motsatt, at jenter ikke blir våte. Men jeg blir for våt, alt for fort, selv om jeg ikke er særlig kåt... Synes dette er ubehagelig...finnes det noe jeg kan gjøre?
Gjest fleripern Skrevet 16. august 2009 #2 Skrevet 16. august 2009 Put a sock in it...? :gjeiper: Men seriøst.. om det er i sammenheng med sex (eller seksuelle ting) så ser eg ikkje problemet. Om det er slikt at du blir våt ellers (når du er ute å går e.l) tror eg ikkje det er så mye anna å gjøre enn å bruke truseinnlegg.
Hinata Skrevet 16. august 2009 #3 Skrevet 16. august 2009 Hvis det er så vått at det rett og slett blir for mye fuktighet under samleie så kan han "lufte" pikken sin litt innimellom, så tørker det. (dårlig forklart, men håper du forstår)
grafenberg Skrevet 16. august 2009 #4 Skrevet 16. august 2009 Det er ikke alltid tanken som teller Hinata Det hun prøver å forklare er at han kan ta den ut noen ganger....helt ut og inn igjen. Jeg syns hvertfall dette er veldig deilig, spesielt hvis dama er trang Det er nå hvertfall sånn jeg pleier å gjøre det når dama er for våt, noe som skjer til stadighet Eller så kan du bare si at han skal ronke 10 sek, så er den tørr. Ekstra turn-on for deg
Gjest gift mann Skrevet 17. august 2009 #5 Skrevet 17. august 2009 Vet at det vanligste problemet er motsatt, at jenter ikke blir våte. Men jeg blir for våt, alt for fort, selv om jeg ikke er særlig kåt... Synes dette er ubehagelig...finnes det noe jeg kan gjøre? Hei. Dama mi blir veldig vår noen ganger, og det elsker jeg!! Ekstra godt å slikke henne når hun er veldig våt og oppsvulmet... Så vær glad du blir våt... Synes bare det er deiligere da..
Strawberrygirl Skrevet 18. august 2009 #6 Skrevet 18. august 2009 Hei. Dama mi blir veldig vår noen ganger, og det elsker jeg!! Ekstra godt å slikke henne når hun er veldig våt og oppsvulmet... Så vær glad du blir våt... Synes bare det er deiligere da.. Hvor finner man sånne menn? Jeg har også problemer med at jeg kan bli ganske så våt..men ingen jeg har vært borti syns det er noe særlig å slikke da..=/
Gjest Gjest Skrevet 18. august 2009 #7 Skrevet 18. august 2009 Hvor finner man sånne menn? Jeg har også problemer med at jeg kan bli ganske så våt..men ingen jeg har vært borti syns det er noe særlig å slikke da..=/ Syns ikke det går og bli FOR våt,jeg elsker og å slikke en skikkelig våt mus For tørt så blir jeg fort sår på pikken.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå