Gjest Gjest_Rose_* Skrevet 12. august 2009 #1 Skrevet 12. august 2009 Er det unormalt å ikke ha møtt eller sett sin kjærstes venninne i løpet av 5 år? Har bare hørt om henne, men kjæresten min har aldri latt meg møte henne. Jeg har ikke noe imot at kjæresten min ofte er sammen med henne på cafébesøk og kino, for jeg stoler på kjæresten min, men jeg synes jo det er litt merkelig.
Gjest Gjest Skrevet 12. august 2009 #2 Skrevet 12. august 2009 Er det unormalt å ikke ha møtt eller sett sin kjærstes venninne i løpet av 5 år? Har bare hørt om henne, men kjæresten min har aldri latt meg møte henne. Jeg har ikke noe imot at kjæresten min ofte er sammen med henne på cafébesøk og kino, for jeg stoler på kjæresten min, men jeg synes jo det er litt merkelig. Hadde syns det var veldig merkelig!
Minttu Skrevet 12. august 2009 #3 Skrevet 12. august 2009 Det hadde ikke jeg tillat, om det så var etter 1mnd eller 5 år! og 5 år er jo veldig lang tid, man burde vel møtt hele venneflokken og slekta innen den tid jeg møtte alle vennene til kjæresten min så og si med engang
Gjest Gjest Skrevet 12. august 2009 #4 Skrevet 12. august 2009 Jeg synes det høres rart ut hvis det ikke er av geografiske årsaker, f eks har jeg noen venner i en del av landet jeg reiser mye oftere til enn det samboern min gjør. Også spørs det om det er fordi man ikke "får lov" av kjæresten å bli med, eller om man selv ikke tar noe initiativ og takker nei til de mulighetene man har hatt til å møtes.
Bahia Skrevet 12. august 2009 #5 Skrevet 12. august 2009 Jeg syns det hørtes veldig merkelig ut at du ikke har truffet henne etter 5 år... Du skriver at de ofte er på kino/café sammen og da er det iallefall rart!
Gjest Gjest_Rose_* Skrevet 12. august 2009 #6 Skrevet 12. august 2009 Denne venninnen bor i Oslo, og kjæresten min og jeg bor her også. Hun bor 10 min unna kjæresten min.
Gjest Gjest_Skeptisk_* Skrevet 12. august 2009 #7 Skrevet 12. august 2009 Denne venninnen bor i Oslo, og kjæresten min og jeg bor her også. Hun bor 10 min unna kjæresten min. Høres sært ut, og veldig spesielt.. Er det en spesiell årsak til dette eller?
Gjest Gjest_Rose_* Skrevet 12. august 2009 #8 Skrevet 12. august 2009 Høres sært ut, og veldig spesielt.. Er det en spesiell årsak til dette eller? Jeg har aldri skjønt hvorfor. Og heller aldri fått noen ordentlig forklaring. De eneste er at det kanskje er "litt for tidlig", litt rart å "plutselig møtes" og lignende. Kjæresten min spurte faktisk sin venninne om hun syntes han var attraktiv og da hadde hun visstnok blitt sprutrød, noe han tolket som et ja. Men jeg vet ikke om dét er grunnen til at han ikke har villet at jeg skulle møte henne. :-7
Gjest brutal_mann Skrevet 12. august 2009 #10 Skrevet 12. august 2009 Det finnes ingen venninne... Spørsmålet er hvorfor.
Gjest Kråkaa Skrevet 12. august 2009 #11 Skrevet 12. august 2009 Du har ikke møtt henne iløpet av disse 5 åra men det har kjæresten din gjort jevnlig?? Hørtes veldig rart ut...
Gjest Gjest Skrevet 12. august 2009 #12 Skrevet 12. august 2009 Jeg har aldri skjønt hvorfor. Og heller aldri fått noen ordentlig forklaring. De eneste er at det kanskje er "litt for tidlig", litt rart å "plutselig møtes" og lignende. Kjæresten min spurte faktisk sin venninne om hun syntes han var attraktiv og da hadde hun visstnok blitt sprutrød, noe han tolket som et ja. Men jeg vet ikke om dét er grunnen til at han ikke har villet at jeg skulle møte henne. :-7 Hvorfor skulle det være for tidlig og rart å plutselig møtes? Er det bare vennskap så skulle ingenting være rart eller for tidlig. Kjæresten din trenger ikke å ha gjort noe galt, men det er på høy tid at dere blir kjent med hverandre etter 5 år... Jeg ville sagt klart fra om det, du virker ikke særlig skummel, hva med å invitere henne hjem til dere, enten alene eller sammen med andre? Regner med de har flere felles venner også dersom ikke det er noe hanky panky ved forholdet, så da er det jo naturlig at dere er i samme "vennekrets". Jeg reagerer hvis de to er såpass mye sammen, og alltid alene iallfall, så det burde være helt i orden at dere innimellom gjør noe sammen også.
Kakee Skrevet 12. august 2009 #13 Skrevet 12. august 2009 Jeg hadde blitt veldig mistenksom, tror jeg. Hadde det vært fem måneder og det ikke hadde passet seg sånn ennå, men fem år?
BlackAcid Skrevet 12. august 2009 #14 Skrevet 12. august 2009 Ehh.. NEEhhhhI.. Etter 5år er det litt merkelig og nærmere unormalt (om det er noe som er normalt her i verden).. Hun eksisterer vel ikke da.. Er bare hans "tid for seg selv"-unnskyldning..
Gjest Flode Skrevet 12. august 2009 #15 Skrevet 12. august 2009 (endret) Det er litt merkelig ja. Det er ikke ofte samboeren min treffer vennene mine, da vi stort sett møtes på trening, by'n, kino, kafe og sånn som din kjæreste og venninnen, men han har jo møtt de stort sett alle sammen... Det samme andre veien. Kan du ikke spørre om å få være med neste gang de skal treffes? Endret 12. august 2009 av Flode
Gjest Gjest Skrevet 12. august 2009 #16 Skrevet 12. august 2009 Jeg har aldri skjønt hvorfor. Og heller aldri fått noen ordentlig forklaring. De eneste er at det kanskje er "litt for tidlig", litt rart å "plutselig møtes" og lignende. Høres rart ut. Jeg har venner samboern min ikke har møtt, men det er bare av praktiske årsaker, og om anledningen byr seg har jeg ingen venner han ikke får møte - samme med hans venner... Veldig rart ellers, synes jeg. Ikke at man MÅ møte hverandre, men man bør ha MULIGHET for det, og det bør være greit liksom.
Xtend Skrevet 12. august 2009 #18 Skrevet 12. august 2009 Det finnes ingen venninne... Spørsmålet er hvorfor. Du er nok inne på noe der tror jeg.
Gjest Gjest_Rose_* Skrevet 13. august 2009 #19 Skrevet 13. august 2009 Er han sjenert? Endel. Ikke lett å komme i kontakt med ham.
Kakee Skrevet 13. august 2009 #20 Skrevet 13. august 2009 Jeg er så skeptisk at jeg tenker at dette er en jente som han vil noe mer med enn bare ha som venninne jeg da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå