Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal en tur til Bergen i September men ikke bestemt oss hvor vi skal bo.

Noen som har noen koselige og relativt sentrale hotell å anbefale :) ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Pris? havnekontoret er bra,clarion tror jeg...bristol er veldig sentral. sas norge er sentralt, men litt kjipe rom.

Gjest Gjest_meg_*
Skrevet

CityBox er et fint og enkelt hotell (man sjekker inn selv på en automat), og billig og sentralt er det også. Ligger under 5 min. unna Bergen Storsenter og Jernbanen osv, ikke langt å gå til bryggen heller. Er ikke noe luksushotell akkurat, men det er helt supert etter min mening :)

Skrevet

Middels prisklasse? Skal sjekke ut de tipsene,takk :)

Skrevet

Havnekontoret er dyrt.

Comfort Hotell Holberg, ligger i enden av gågata er nyoppusset og koster ikke skjorta :)

Gjest Kaptein Pelle
Skrevet

Havnekontoret er nevnt før ser jeg, men det er knall! (tror det er relativt dyrt men, du kan jo sjekke opp). Det er jo ørten hoteller å velge i, noen finner du her. Ellers kan du jo sjekke ut Tripadvisor sin side med hoteller fra Berger her. De har brukeranmeldelser slik at du ser hvilket hotell som er mest populært blant andre reisende.

Skrevet

jeg bodde på Stand Hotell i mars og det var et koselig hotell, sentrumsnært (på standkaien), god frokost og fine rom...

Skrevet

Bestemte meg for det hanseatiske hotell,så utrolig flott ut :) Nå gleder jeg meg bare til Bergenstur :danse:

Skrevet
Bestemte meg for det hanseatiske hotell,så utrolig flott ut :) Nå gleder jeg meg bare til Bergenstur :danse:

Kan anbefale mye bra å se hvis du er interessert, uansett så ha en fin fin Bergens tur:)

Skrevet
Bestemte meg for det hanseatiske hotell,så utrolig flott ut :) Nå gleder jeg meg bare til Bergenstur :danse:

Det er flott hotell, syns nå jeg og Sambo i hvertfall! Koselig og veldig sentralt! :-)

Håper du får en fin tur til Bergen, og slipper det regnværet som vi har akkurat nå!

Skrevet

Takk for det dere:)

Ja takk,tips om what to do i Bergen mottaes med stor takk :) Ønsker også tips om hvor de har god tapas,samt kanskje en litt romantisk plass å spise :) ?

Skrevet

Ligger en veldig god tapas rett i nærheten av hotellet deres: escalon. de har god tapas, kan bli litt trangt der, så kanskje en ide å bestille. romantiske restauranter er det flust av, hvilken prisklasse?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...