Gjest Gjest_Kristine_* Skrevet 10. august 2009 #1 Skrevet 10. august 2009 Min mann er snart 50 år, og vårt problem er at han nesten aldri får orgasme lenger når vi har sex. Før så var dette ikke noe problem. Han tror selv det er aldersrelatert, dvs. at penis får nedsatt følsomhet med årene. Finnes det noen medikamenter, kremer el. som kan gi menn raskere orgasme ved samleie ? Eller kanskje han kan se på porno under akten ? Det finnes svært mye litteratur om menn som har det motsatte problem, dvs. de som spruter etter 1 minutt. Men jeg finner ingen ting om "trege" menn. Anyone ? Mvh Kristine
Frk Johansen Skrevet 10. august 2009 #2 Skrevet 10. august 2009 Må han komme hver gang da?? Min mann på nesten 40 gjør ikke det og han bedyrer at han ikke har noe behov for det så lenge jeg kan komme mange ganger og han vet at han gir meg den gleden. Noen ganger kommer han andre ganger ikke. Jeg vil anta at han kommer 2 av 5 ganger vi har sex, ikke mer. Til å begynne med var dette uvant for meg for jeg hadde en expartner som kom omtrent umiddelbart og nå har jeg en som er særdeles utholdende, men om mannen din har et ønske om å komme så stiller det seg jo annerledes.
Gjest Gjest_kristine_* Skrevet 10. august 2009 #3 Skrevet 10. august 2009 Må han komme hver gang da?? Min mann på nesten 40 gjør ikke det og han bedyrer at han ikke har noe behov for det så lenge jeg kan komme mange ganger og han vet at han gir meg den gleden. Noen ganger kommer han andre ganger ikke. Jeg vil anta at han kommer 2 av 5 ganger vi har sex, ikke mer. Til å begynne med var dette uvant for meg for jeg hadde en expartner som kom omtrent umiddelbart og nå har jeg en som er særdeles utholdende, men om mannen din har et ønske om å komme så stiller det seg jo annerledes. Ja, han har et ønske om å komme. Det tror jeg også din mann har, selv om han sier det motsatte.. Jeg frykter jo at min mann ganske snart vil gå lei av sex og droppe hele sex-livet med meg pga. dette.
Frk Johansen Skrevet 12. august 2009 #4 Skrevet 12. august 2009 Dette har vi diskutert så mange ganger og så inngående at jeg tror ikke du skal uttale deg om hva min mann ønsker... Skjønner dog det er et problem at han ønsker å komme men ikke får det til, har han tatt det opp med legen sin om det finnes noen preparater som kan være til hjelp?
Gjest Marlo Skrevet 12. august 2009 #5 Skrevet 12. august 2009 Tror han må slutte å tenke på seksualitet som det å ha et mål om å få orgasme. Seksualitet er så mye mer enn det.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå