Gjest Sandbekken Skrevet 9. august 2009 #1 Skrevet 9. august 2009 Hei! jeg har fått en pakkelapp fra posten fra lookfantastic som har blitt fortollet, så jeg må betale 107 kr.. Det rare er at jeg aldri har bestilt fra den sida! ikke som jeg kan se på profilen ihvertfall.. Vet dere om de har hatt en konkurrasne eller noe?? :gjeiper:
Wonders Skrevet 10. august 2009 #2 Skrevet 10. august 2009 bare i tilfelle,,,,,,, http://www.idtyveri.info/selvtesten/index.html
Gjest Sandbekken Skrevet 10. august 2009 #3 Skrevet 10. august 2009 Takk jeg tok testen, og fikk "veldig bra" Jeg får ta å sende en mail til kundeservice tror jeg..
Gjest Gjest Skrevet 10. august 2009 #4 Skrevet 10. august 2009 Hei! jeg har fått en pakkelapp fra posten fra lookfantastic som har blitt fortollet, så jeg må betale 107 kr.. Det rare er at jeg aldri har bestilt fra den sida! ikke som jeg kan se på profilen ihvertfall.. Vet dere om de har hatt en konkurrasne eller noe?? :gjeiper: Det er ikke min du har fått da hehe, jeg har nå ventet i 4 uker på pakke fra lookfantastic.
Gjest Sandbekken Skrevet 10. august 2009 #5 Skrevet 10. august 2009 ^ det kan godt hende du.. Jeg fikk svar fra LF om at jeg skulle be posten sende den i retur, for de på pakkings sentralen hadde nok gjort en feil.. Ååå jeg som trodde jeg hadde vunnet noe Hehe frista nesten å betale de 107 kronene, det hadde sikkert bltt billig sminke det men jeg er da en ærlig person
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå