Gjest Bra undertøysbutik Skrevet 8. august 2009 #1 Skrevet 8. august 2009 Jeg har et problem, jeg bruker str 65C i BH, aller helst 60C, da 65C i noen tilfeller kun passer på innertste hakk, og da har jeg jo ikke å stramme på etterhvert som bh utvider seg. MEN; jeg finner det nesten ingen steder. Det er helt håpløst. jeg nekter å tro at jeg er den eneste her i Norge som bruker den str. Og ja, jeg har prøvd B-cup istedet og da ser jeg ut som er pornodronning hvor puppene tyter ut, og det synes jeg er kjempe stygt. Er det noen som har tips om en god butikk?
beatrice Skrevet 12. august 2009 #2 Skrevet 12. august 2009 Ta en tur til MaxiMini i Sarpsborg. Veldig fornøyd med den butikken i alle fall.
Suzy Skrevet 12. august 2009 #3 Skrevet 12. august 2009 Prøv La Lina i Oslo - eller bestill på nettet på f.eks Bravissimo
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå