Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg lastet ned masse forskjellige themes til mobilen min for å finne en som var litt finere enn de som ligger på mobilen uten å tenke på at det bruker jo opp masse av minnet på mobilen. Noen som vet hvordan jeg kan slette disse igjen? For å slette er ikke et valg, det er bare set eller back.

Mobilen er en Sony Ericsson W890

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dersom du går til filbehandling kan du vel velge mer og deretter slett? (Ser mine themes ligger under annet). (Jeg har G900, så det er kanskje annerledes på min da). Dersom du ikke får til det, så kan du vel koble mobilen til datamaskina med kabel. Da får du i alle fall mulighet til å fjerne i utforsker.

Skrevet

Jeg har ikke filbehandling, for bildene ligger under media på alle Walkmann telefoner. Men å koble til dataen funker kanskje. Takk!

Skrevet (endret)

Rull ned til temaet du vil slette, der du velger tema. Trykk på slettetasten [C], deretter OK.

Noen fabrikkinstallerte tema vil kanskje være uslettelige.

Endret av Kamikatze

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...