Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Gjest
Skrevet

Noen som kjenner til noen sexy politikere her i Norge? Hva med Trond Giske?

Videoannonse
Annonse
Gjest Gjest_OsloMann
Skrevet

Hahahahahahahaha.... !!!! :skratte:

Ja vil du ha Giske så får du bare stille deg i kø.. Fyren *vasser* i damer hver kveld på festival eller lignende. Hingst. Han har en datter på fem år eller noe sånt. Men lurer på om han ikke ble separert i forfjor? Har han fått seg ny samboerske eller kone? Jeg vet ikke helt. Fyren er viril han, men altså, det går en stim av attraktive damer bak ham.

Lykke til, da! ;)

Gjest Gjest
Skrevet

Kristin Halvorsen er jo rimelig heit.

Gjest Gjest
Skrevet

Jeg holder en knapp på Giske! Jeg har sjarm og utstråling og i tillegg et godt ytre. Tipper han får seg mye.

Skrevet
Særlig.. Er ikke syver en gang.
Har du et bedre forslag?
Gjest Gjest
Skrevet
Rita Ottervik. Nydelig ansikt, og en flott kropp.

Link til bilde

Stoltenberg, det!

http://www.economist.com/displayStory.cfm?Story_ID=E1_PPDNST

Mr Stoltenberg is seeking to be Norway’s answer to Tony Blair. At 40, he is able, good-looking, modern-minded, media-friendly and keen to get Norway into the European Union. (He also happens to be the son of a former foreign minister.) Last month he replaced the rather staid Thorbjorn Jagland as Labour’s candidate for prime minister, though not yet as party leader. The opinion polls quickly surged by seven points, giving Labour a sturdy 38%, against 16% for Norway’s ever shakier three-party coalition government led by a sometimes glum clergyman, Kjell Magne Bondevik, and his Christian People’s Party. Women voters, especially, are said to like Mr Stoltenberg. …

Skrevet

helt seriøst....

Trond Giske??

:hoho:

Finnes det virkelig sexy norske politikere?

Har enda ikke sett en...

Gjest Gjest
Skrevet
Jeg holder en knapp på Giske! Jeg har sjarm og utstråling og i tillegg et godt ytre. Tipper han får seg mye.

"Jeg", er det du Giske som har startet tråden? Trendy huh?

Skrevet
Jeg holder en knapp på Giske! Jeg har sjarm og utstråling og i tillegg et godt ytre. Tipper han får seg mye.

Å herregud Giske, eg berre spyr

Gjest velgern
Skrevet

Politikere trenger ikke være sexy for min del, syns det er viktigere at de får fram det de mener på en måte som jeg forstår og som gjør at jeg klarer å finne ut hva jeg skal stemme.

Gjest Gjest_OsloMann
Skrevet
Jeg holder en knapp på Giske! Jeg har sjarm og utstråling og i tillegg et godt ytre. Tipper han får seg mye.

Han har i alle fall mange tilbud.

Jeg så ham gå inn i en heis på hotell opp til rommet sitt for å ha nachspiel. En liten stim av skikkelig flotte damer fulgte ham, og kun én annen mann (som kanskje ikke skulle til Giskes rom, uansett). Alle de damene var minimum åttere, og de var slanke og elegant antrukket i kjoler alle sammen.

Jeg kan ikke fatte at det skulle være verdt bryet å krangle til seg oppmerksomheten til Giske, for å være helt ærlig...

Han var den eneste statsråden til stede på hotellet og på den festen, og siden damer ser på makt som et afrodisiak, så blir det jo slik.

Da jeg selv var organisasjonsleder i en prestisjefylt organisasjon, så hadde jeg også temmelig ekstrem pågang av flotte og elegante damer, akademikere alle sammen. Så snart jeg ikke var leder lenger, så forsvant de så godt som alle sammen. Det var da det gikk opp for meg hva damer var laget av.

Se litt nærmere på personligheten til Giske. Har du virkelig lyst på en så turbo fyr meg tusen jern i ilden og som sover 4 timer hver natt?

Eller har du lyst til å overbevise deg selv om at en mann med en viss status og makt kan legge merke til deg... ?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...