Gå til innhold

Kløe ved endetarmsåpning


Anbefalte innlegg

Gjest Gjest_Lillie_*
Skrevet

Hei! Dette er litt flaut, men jeg har de siste dagene vært plaget med kløe ved endetarmsåpningen. Noen som vet hva dette kan være?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er som oftest hæmoroider.

Hvis du ikke føler en kul så få det sjekket hos legen - det er enkelt å behandle

Gjest Gjest_Pelle_*
Skrevet

Barnemark kanskje...

Skrevet

Hehe, hadde en kompis med samme problemet. Men han hadde hemorider så var sikkert derfor.

Skrevet

Mest sannsynlig hemmorroider. Ikke farlig, men du bør få behandlet det, for det kan bli veldig vondt om utposningene i endetarmsåpningen blir alt for store... :-)

Gjest Gjest
Skrevet
Mest sannsynlig hemmorroider. Ikke farlig, men du bør få behandlet det, for det kan bli veldig vondt om utposningene i endetarmsåpningen blir alt for store... :-)

Har hatt hermorroider helt siden jeg fikk første barnet for 15 år siden som klør enkelte perioder. Er enutposning utvendig. Men på de 15 årene jeg har hatt den har det ikke vært endring i størrelse eller mengde kløing.

Spurte på sykehuset da jeg fikk andre barnet om dette, for muligens å fjerne utposningen. Men de mente det ikke var behov for det, selv om den er på ca 1 cm som henger og dingler + noe innvendig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...