Gjest Gjest_Jente_* Skrevet 19. juli 2009 #1 Skrevet 19. juli 2009 Hei Vi er et par som bor i Trheim, og vi tenkte å reise på en kort helgetur neste helg. Altså fre til søn.. Men hvor kan vi dra? Tenkte å bruke bil som framkomstmiddel, det må heller ikek være for dyrt.. Vi tenkte på trollstigen, men så dyr overnatting da Tenkte så på å overnatte der i telt, men det blir jo så mye regn neste helg :S Er det noen her som har noen tips???
Gjest pastar Skrevet 20. juli 2009 #2 Skrevet 20. juli 2009 turistforeningens hytter? www.fyrferie.no eventuelt, reise helgen etter:=)
Strix Skrevet 21. juli 2009 #3 Skrevet 21. juli 2009 Om dere skal til Trollstigen så kan dere jo overnatte på Åndalsnes, jeg syns ikke 550-600,- for et rom m/dusj og wc var så gæli jeg da, men det kommer jo an på. Eks: Åndalsnes camping Er jo mulgiheter for rom u/egen dusj og wc om dere syns det er greit å bruke fellesområdet, da koster det bare fra 330-375,-. Vil dere bare reise bort en helg? Eller vil dere gjøre noe spesielt, oppleve noe spesielt?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå