Gjest Dame på datern Skrevet 17. juli 2009 #1 Skrevet 17. juli 2009 Hvor ofte har du kontakt med dama du holder på med? (Altså ikke kjærester, men rett før;))? Er det du eller henne som tar først kontakt oftest? Hvor mye blir for mye kontakt i starten? Ringer du eller sender du sms? Håper noen tar seg tid til å svare
Gjest Gjest_Hans_* Skrevet 18. juli 2009 #2 Skrevet 18. juli 2009 Hvor ofte har du kontakt med dama du holder på med? (Altså ikke kjærester, men rett før;))? Er det du eller henne som tar først kontakt oftest? Hvor mye blir for mye kontakt i starten? Ringer du eller sender du sms? Håper noen tar seg tid til å svare Hvor ofte har du kontakt med dama du holder på med? (Altså ikke kjærester, men rett før;))? I starten var det 1 gang i uken vi traff hverandre. ( datet ). 1-2 ganger i uka sms. Er det du eller henne som tar først kontakt oftest? Det ble meg som tok kontakt først. men hun svarte med og stille ? Ringer du eller sender du sms? Hadde kontakt via sms Etter 2 dater på 14 dager, var vi sammen en hel helg og var mer og mer sammen. Da var det begge som tok kontakt via sms eller fb. så avtalte vi mer og mer når vi skulle treffes når vi var sammen.
kristian82 Skrevet 18. juli 2009 #3 Skrevet 18. juli 2009 Hvor ofte har du kontakt med dama du holder på med? (Altså ikke kjærester, men rett før;))? Er det du eller henne som tar først kontakt oftest? Hvor mye blir for mye kontakt i starten? Ringer du eller sender du sms? Håper noen tar seg tid til å svare Hmm, om man er i datefasen og man skjønner at man er i ferd med å bli kjærester så er det vel ganske ofte. Hvem som tar kontakt først er vel ganske jevnt fordelt, ikke slavisk annenhver gang hehe, men ikke så langt i fra . Ringer og sms-er jeg. Hmm...Om det er dager man uansett ikke kan treffe hverandre så blir det litt mye om sms-er tikker inn fra morningen av og jevnt og trutt hele dagen - type: Jeg kjeder meg, ingenting som skjer på jobb, du gjør? Nei, sitter i et møte" hehe. Men blir minst en melding eller to om dagen da. Nå er jeg ikke i ferd med å bli kjæreste med noen, så slipper det "problemet" med å få for mye sms og telefoner.
Gjest brutal_mann Skrevet 18. juli 2009 #4 Skrevet 18. juli 2009 I yngre dager kvelte jeg henne med oppmerksomhet. Nå må hun ta kontakt, og bestå noen syretester, i en del måneder før jeg vurderer om jeg skal vurdere om hun vil noe seriøst. For pulevenner går det i mer tilfeldig stil der en tar kontakt om en har noe å ta kontakt for.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå