Gå til innhold

Vipp søppelbøtte som skittentøykurv?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gul Vipp søppelbøtte hadde passet perfekt som skittentøykurv på mitt nye bad. Går det bra eller blir tøyet muggent og illeluktende når det ikke er noen luftehull?

Videoannonse
Annonse
Gjest Elastica
Skrevet

Jeg tenker umiddelbart at den blir litt liten, men mulig den er stor nok.

Ellers tror jeg faktisk jeg hadde tenkt at den var litt tett.

Vipp har skittentøyskurv også, forresten. :)

Skrevet

Nei, en av de litt større søppelbøttene er akkurat passe stor for meg. Jeg har et knøttlite bad og er bare en person. Jeg har sett på Vipps skittentøyskurv, men den blir for stor. Dessuten er det designet og fargen (gul!) jeg likte på søppelbøttene.

Skrevet

Jeg tror jeg hadde kastet søppel i en Vipps søppelkasse... Altså, jeg hadde ikke sjekket om du hadde hatt klær i den.

Skrevet
Jeg tror jeg hadde kastet søppel i en Vipps søppelkasse... Altså, jeg hadde ikke sjekket om du hadde hatt klær i den.

Haha, jeg hadde ikke engang tenkt på det! Hmm, jeg må vel evt advare gjester ...

  • 5 måneder senere...
Skrevet

Jeg tror garantert at tøyet hadde blitt muggent og illeluktende i en slik bøtte. Den er jo designet for å være tett og ikke slippe ut bosslukt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...