Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg har perioder (lange og ofte perioder) hvor jeg får SVÆRT nuppete hud på kinnene, kjevene/haka, og på brystet. Kjennes nesten ut som skjeggstubber, men det er det altså ikke ;)

Peeler huden med mild dusjsåpe og skrubb fra Bodyshop ca 2 ganger i uka. Har en uparfymert ansiktskrem som jeg har kjøpt hos hudpleier, men likevel er huden ordntlig nuppete og ekkel. Nesten så ille at jeg ikke liker at samboer klemmer og stryker kinnene mine. Nuppene vises ikke så godt, men det KJENNES! Har nå gått til innkjøp av ny hudrens og krem, men etter 2 dager merkes ingen forskjell.

Noen som har vært borti noe liknende, i såfall hvordan ble dere kvitt nuppene?

(må forresten legge til at jeg bruker ID. mineralsminke)

Endret av Bringebæret
Videoannonse
Annonse
Gjest Gjest_Ariadne_*
Skrevet

Det høres jo ut som om du reagerer på noe, så det hadde sikkert vært greit å gå til en hudpleier og få produkter som passer til huden din, og som ikke inneholder mineraloljer, parabener etc.

Skrevet

Det er jo kjent at en del reagerer på id sin sminke, pga innholdet av bismuth. Men siden du sier at du blir slik på brystet også, så er det kanskje noe annet, med mindre du bruker sminken der også da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...