Gjest Gjest Skrevet 9. juli 2009 #1 Skrevet 9. juli 2009 Kan man ta med laptopveske/bag i tillegg til håndbagasje på charterfly eller Norwegians rutefly til land i Europa uten at det koster noe? Hvis man må betale, hva er cirkaprisen?
mimifin72 Skrevet 9. juli 2009 #2 Skrevet 9. juli 2009 Kan man ta med laptopveske/bag i tillegg til håndbagasje på charterfly eller Norwegians rutefly til land i Europa uten at det koster noe? Hvis man må betale, hva er cirkaprisen? Jeg har hatt med laptop+ håndveske til både mallorca og Gran canaria. No problem. Trengte ikke å betale noenting
Gjest Gjest Skrevet 9. juli 2009 #3 Skrevet 9. juli 2009 Vel, sjekk med ditt respektive flyselskap hvor mange kolli de tillater som håndbagasje. En kolli = en pose/veske/sekk/laptopveske/etc.
Mermaid Blues Skrevet 10. juli 2009 #4 Skrevet 10. juli 2009 Null problem med laptopveske/sekk i tillegg til håndveske på norwegian hvertfall Bare husk at du må ta ut laptopen når du skal sende bagasjen gjennom scanneren, den skal sendes for seg selv.
Gjest Gjest Skrevet 11. juli 2009 #5 Skrevet 11. juli 2009 Hvor strenge er flyselskapene på dette med kolli egentlig? Har inntrykk av at de fleste har med seg vesker og diverse handleposer i tillegg til håndbagasjen inn. Har aldri opplevd å bli stoppet eller at de står og teller hva man har med ved ombordstigning, men kan de gjøre det sånn teoretisk sett, og kreve betalt for handleposene man har kjøpt på tax-free f eks?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå