Gjest Gjest_Ronja_* Skrevet 8. juli 2009 #1 Skrevet 8. juli 2009 Finner ikke ut av dette jeg... Prøver å finne sorenskriver e.l. i Lillehammer men finner ingen! Er ikke fra Lillehammer men ønsker å gifte oss der. Noen som kan hjelpe meg med hvem jeg kan henvende meg til for borgerlig vielse?
Gjest antigartner Skrevet 8. juli 2009 #3 Skrevet 8. juli 2009 Sorenskriveren på Lillehammer holder til i (ikke altfor logisk) Sør-Gudbrandsdal tingrett. De holder til i Tinghuset. Bruker du dette som søketekst på gule sider, finner du adresse og telefonnummer. Lykke til!
Gjest Gjest Skrevet 8. juli 2009 #4 Skrevet 8. juli 2009 Finner ikke ut av dette jeg... Prøver å finne sorenskriver e.l. i Lillehammer men finner ingen! Er ikke fra Lillehammer men ønsker å gifte oss der. Noen som kan hjelpe meg med hvem jeg kan henvende meg til for borgerlig vielse? Unitarforbundet kanskje?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå