Gå til innhold

Fargetema i bryllupet


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi ville først kjøre en stram linje med bare hvitt eller sort-hvitt, men innså etterhvert at dette kom til å bli helt feil med lokalet vi endte opp med, så vi valgte å jobbe ut fra det i stedet samt årstiden.

Så nå blir det hovedsaklig masse toner på oransjeskalaen sånn som mango, fersken osv, med innslag av en bringebærrød og flaskegrønn farge. Altså totalt forskjellig fra hva vi egentlig ønsket oss, men vi er veldig fornøyd med dette. Så det blir en rustikk stil med varme farger og masse, masse stearinlys :strix:

Skrevet
Vi skal sannsynligvis ha offwhite/champagne, brunt og rosa. :) Jeg har kjole i mørk champagnefarge, brudgommen skal ha brun dress, og vi skal ha bryllupsfesten i et gammelt romantisk hus med masse rosa syriner i hagen. Så da ble det sånn.. :)

Høres veldig vakkert ut, brunt og rosa er så fint sammen. Og gammelt hus og hage med syriner, sukk!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...