Gjest Gjest Skrevet 25. juni 2009 #1 Skrevet 25. juni 2009 Jeg har lett etter en egnet badebalje til ungen min en stund, uten at jeg har greid å finne det. Kunne tenke meg en firkantet "boks" med litt høy kant som var flat i bunnen. Vi hadde sånn babybadekar, men jeg likte ikke det noe særlig da det var en kant i bunnen og litt lite etter hvert. Ungen er 1 år. Noen som har tips til hvor jeg kan få tak i en badebalje som passer min beskrivelse?
Gjest Gjest_henkama_* Skrevet 26. juni 2009 #3 Skrevet 26. juni 2009 Ja, gå på Europris. Jeg kjøpte en stor og god balje i går. Oval med høye kanter og med propp i bunnen. Var på tilbud til kr. 99,-.
Elle Melle Skrevet 26. juni 2009 #4 Skrevet 26. juni 2009 Vi har hatt to ulike størrelser av den typen de har på Obs og Europris. Den er oval med propp i bunnen og finnes i mange størrelser (på Obs i alle fall).God kvalitet og mye for pengene. 4-åringen vår bader lykkelig i en slik, og da kjøpte vi ikke den største modellen. Den litt mindre vi har på hytten kan nok godt passe til en 1-åring tror jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå