Bloodless Skrevet 24. juni 2009 #1 Skrevet 24. juni 2009 Tror denne kan bli vrien for meg å finne ut av, så jeg ber herved om hjelp. For kanskje 6-8 år siden hadde ei venninne av meg en parfyme som var så god, og jeg hadde alltid så lyst å kjøpe den, men hadde aldri råd. Prøver å finne den nå, men det er jo ganske umulig når jeg ikke vet navnet. Flasken var iallefall rund i kantene, og hadde en stor, lysegrønn hette. Mener det var noe lysegrønn plast på sidene av flasken også. Den var ganske frisk, mener den luktet litt te. (Nei, det er ikke Green Tea av Elizabeth Arden jeg mener.) Ååååå, jeg blir gal, husker så lite, vet bare at det syntes den var knallgod. Så er det noen som kan huske å ha hatt noe lignende? Setter pris på ALT av forslag!!!!!
Gjest H Skrevet 25. juni 2009 #2 Skrevet 25. juni 2009 jeg tipper på Cabotine de Gres. Sjekk strawberrynet. Din beskrivelse av duften stememr med min opplevelse av den!
Gjest H Skrevet 25. juni 2009 #3 Skrevet 25. juni 2009 meg igjen. Den er på tilbud der nå, forresten! Håper dette hjalp1
Bloodless Skrevet 27. juni 2009 Forfatter #4 Skrevet 27. juni 2009 Det er ikke den, men takk for hjelpen uansett! Flasken jeg leter etter er lavere, og troppen er avlang og lys grønn/turkis (om jeg husker rett).
Gjest Badabing Skrevet 28. juni 2009 #5 Skrevet 28. juni 2009 http://www.fragrantica.com/perfume/Salvado...Laguna-768.html Tror vel kanskje ikke det er den du mener, men var den eneste jeg kunne komme på med grønn, stor kork.
Gjest Gjest Skrevet 28. juni 2009 #6 Skrevet 28. juni 2009 jeg vedder katta mi på at det er noe av escada.
Bloodless Skrevet 28. juni 2009 Forfatter #7 Skrevet 28. juni 2009 Ja, sleng hit katta, for jeg er 100% sikker på at det ikke er Escada. Og det er heller ikke Laguna, men den er god den også. Takk for forslag! Jeg blir gaaaaaaaal snart. Klarer ikke finne den.
Bloodless Skrevet 28. juni 2009 Forfatter #8 Skrevet 28. juni 2009 OH MY GOD JEG FANT DEN!!!! Og det takket være den siden du linket til, Badabing! Tuuuuuuuuusen takk.
Norbertine Skrevet 28. juni 2009 #9 Skrevet 28. juni 2009 OH MY GOD JEG FANT DEN!!!! Og det takket være den siden du linket til, Badabing! Tuuuuuuuuusen takk. Hvilken var det?
Bloodless Skrevet 28. juni 2009 Forfatter #10 Skrevet 28. juni 2009 Det var denne. O.Zone av Sergio Tacchini. Men den er jo nesten umulig å få tak i.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå