Gå til innhold

Rødvin


Anbefalte innlegg

Gjest Gjest
Skrevet

Hei

Jeg får lett "rødvinstenner", og det skal jo serveres rødvin i bryllupet (jeg er også mest glad i rødvin).

Kom plutselig til å tenke på at det kanskje er lite heldig med en brud med rødvinnstenner hehe.. Med tanke på bilder osv.

Skal dere andre drikke rødvin, eller dropper dere dette?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har også lett for å få rødvinstenner, men skal selvfølgelig drikke rødvin, men det er jo stor forskjell på vinene om man får rødvinstenner eller ikke..

Den vi skal ha ser jeg ikke noe på tennene av :)

Har dere bestemt dere for vin? Isåfall er det jo bare å teste hvordan tennene blir ;)

Gjest Gjest_Tine_*
Skrevet

Sørg for å ha rene tenner før du drikker, og ta med tannbørste og tannkrem du kan pusse tennene med etter middagen.

Gjest Gjest
Skrevet

Jeg får kjempelett rødvinstenner, og hadde ikke lyst til å stresse med det. Vi kjøpte derfor inn hvitvin også, og jeg sikret meg en flaske av den som jeg hadde ved min plass hele kvelden. :) Jeg er mer glad i rød enn hvit vin, men ville ikke risikere å henge meg opp i fargen på tennene mine hele kvelden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...