Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Gjest_silje_*
Skrevet

Dette er sikkert et helt idiotisk spørsmål:P men jeg har en Gosh eyeliner, sånn vannfast. Det jeg lurer på er at det er jo ikke sånn mann kan skru opp(klarer i hvert fall ikke finne ut av det jeg) og det er ikke sånn at jeg kan spisse, hvordan i alle dager får jeg den opp:P må jeg rive av bunnen og dytte den opp?:P huff

Videoannonse
Annonse
Gjest hjelp
Skrevet

INGEN som har vært borti sånne? trodde det var ganske vanlig... :snurt:

Skrevet

Hvorfor kan du ikke spisse den? Jeg har en gosh eyeliner som jeg spisser. Mener å huske at den er av den vannfaste typen også, så mulig det er den samme som du har.

Gjest Gjest_silje_*
Skrevet

Men det som er rundt er jo i plastikk...mente kajal forresten!

Skrevet

Okei, min står det "Eye Liner" på, jeg blander litt kajal og eyeliner ;)

Men er det sånn i blyantform? Tror jeg hadde prøvd å spisse den allikevel jeg, for hvis det hadde vært meningen man skulle skrudd den opp hadde det vel vært mulig å finne ut av.

Gjest Gjest_silje_*
Skrevet

hmm..ja det var litt snodig, får bareprøve ¨å spisse den da;)

Skrevet
hmm..ja det var litt snodig, får bareprøve ¨å spisse den da;)

hehe mange, mange som kom tilbake med disse eyelinerne tilbake når jeg jobbet på vita. du må kjøpe en god spisser og spisse med;)

Gjest Raptuza
Skrevet

Eg har tre av desse blyantane og for meg har det aldri vore noko problem å få kvesst dei....Syns dei er gode til ikkje å brekka og.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...