Gjest lillagubban Skrevet 19. juni 2009 #1 Skrevet 19. juni 2009 Hei og hopp Jeg lurte på om noen har positive erfaringer med mineralsminke fra body shop? Eller har tips om andre merker som selger mineralsminke, som ikke er altfor dyrt og lett å få tak i? Hva er prisene på de forskjellige merkene? Tenker på foundation og rouge/solpudder Takk for svar
mari4ever Skrevet 19. juni 2009 #2 Skrevet 19. juni 2009 Hei og hopp Jeg lurte på om noen har positive erfaringer med mineralsminke fra body shop? Eller har tips om andre merker som selger mineralsminke, som ikke er altfor dyrt og lett å få tak i? Hva er prisene på de forskjellige merkene? Tenker på foundation og rouge/solpudder Takk for svar heihei:) Jeg liker veldig godt the body shop sin mineral foundation:) Synes den dekker og jevner okei, men bedre med to lag. Matter ikke noe i pannen eller på nesen, men, gir fin glød! venninnen min er godt fornøyd med hele serien fra The Body Shop sin mineral makeup serie Forskjellen er jo at the body shop inneholder helt naturlige minerals; mens maybellinne og Maxfactor(eks) inneholder indegrienser som ikke bra for huden; inneholder masse tilsetningsstoffer som tetter porer og som ikke skulle blitt vert med i mineral makeup.
Gjest lillagubban Skrevet 23. juni 2009 #3 Skrevet 23. juni 2009 Takk for svar, tror jeg skal prøve ut body shop sin!
mari4ever Skrevet 23. juni 2009 #4 Skrevet 23. juni 2009 Takk for svar, tror jeg skal prøve ut body shop sin! ja jeg må si jeg er veldig, veldig godt fornøyd med denne;) hadde den på meg i går og den holdt hele arbeidsdagen(!) jeg blir lett rød i kinnene når jeg er varm, men med denne får jeg jevn, fin hud:) hvis du er usikker, få en av damene på the body shop å legge foundationen deres på før du kjøper den. veldig smart;)
Gjest ida78 Skrevet 24. juni 2009 #5 Skrevet 24. juni 2009 I e kjæmpefornøgd me mi mineralsminke fra BS. Håpa bare de får lippgloss og fleir produkta etterkvart Men kjøp kosta der også, vart myttje finar sminke med ordetlige kosta, ift når I prøva me dæm kostan I hadd hjem. Ida
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå