sommerglede Skrevet 9. juni 2009 #1 Skrevet 9. juni 2009 hei til lørdag skal vi i dobbel 40 års kalas og har ingen peiling hva man skal gi.. de ønsker seg penger da de sakl reise te amerika neste år... men hvor mye skal vi gi... er min mann og jeg som skal gå...... noen tips ?? dette er et vennepar av oss
Gjest Gjest Skrevet 9. juni 2009 #3 Skrevet 9. juni 2009 å gå penger er jo kjempevanskelig, med tanke på hvor mye man skal gi osv. Du kan jo gi noe som de kan gjøre når de er i usa, eller gi en guide (men det har de sikkert, siden de planlegger). hva med noe amerikansk vin og noen andre spesialiteter.
Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 9. juni 2009 #4 Skrevet 9. juni 2009 Jeg var i dobbel 40 års-dag i helgen. Hvert par ga 600 kr til paret samlet. Vi ga penger som de kan bruke som de vil.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå