Gjest Miley Skrevet 1. juni 2009 #1 Skrevet 1. juni 2009 http://www.topbridaldress.com Noen som har bestilt kjole her og som kan dele noen erfaringer?
Lillefleur Skrevet 2. juni 2009 #2 Skrevet 2. juni 2009 Å, der hadde de utrolig mye fint!! Håper noen har bestilt derfra, og vil fortelle om sine erfaringer:)
Møffi Skrevet 2. juni 2009 #3 Skrevet 2. juni 2009 De maggie sotterokjolene var jo veldig billige da!
Lyra Skrevet 2. juni 2009 #4 Skrevet 2. juni 2009 Men er de originale? Neppe... Det står at kjolen blir laget etter bestilling og til den prisen... Men det betyr jo ikke at det ikke er pene, billige kjoler da
Sunshine Skrevet 2. juni 2009 #5 Skrevet 2. juni 2009 De har en egen nettside som viser de ferdigsydde kjolene, mange av de ser ganske billige ut, mens andre ser utrolig flotte ut. Jeg vurderer å kjøpe en penkjole derfra og skulle også gjerne hørt om andres erfaringer. http://www.dressbyyou.com/
Lillefleur Skrevet 3. juni 2009 #6 Skrevet 3. juni 2009 Hei! Mulig jeg er litt dum, men jeg skjønte ikke helt det med den andre siden.. F.eks: på topbridaldresses har de en som heter maggie sottero mona lisa royale. Når jeg søker på den på dressbuyyou så kommer denne siden opp: http://www.dressbyyou.com/product.php?prod...at=0&page=1 Og den kjolen er jo myye billigere.. Jeg er litt forvirra.. hehe.. Tenkte jeg skulle se hvordan den kjolen så ut "ferdigsydd".. Noen som vil hjelpe..? (A)
Gjest Gjest Skrevet 3. juni 2009 #7 Skrevet 3. juni 2009 Hei! Mulig jeg er litt dum, men jeg skjønte ikke helt det med den andre siden.. F.eks: på topbridaldresses har de en som heter maggie sottero mona lisa royale. Når jeg søker på den på dressbuyyou så kommer denne siden opp: http://www.dressbyyou.com/product.php?prod...at=0&page=1 Og den kjolen er jo myye billigere.. Jeg er litt forvirra.. hehe.. Tenkte jeg skulle se hvordan den kjolen så ut "ferdigsydd".. Noen som vil hjelpe..? (A) på dressbyyou står det at denne kjolen er deres egen, og IKKE maggie sottero's mona lisa. Men, siden de er såpass like, vil jeg velge å kalle deres kjole en kopi. Derav prisforskjellen.
Lillefleur Skrevet 3. juni 2009 #8 Skrevet 3. juni 2009 Ja, jeg er forsåvidt enig med deg gjest:) Men jeg stusset da litt på det som sunshine sa at det er de ferdigsydde kjolene. Det kan vel ikke være det da? Annonserer de liksom med andre priser? Det jeg egentlig lurer på, er vel om man bestiller en kjole fra fra topbridaldresses, ser den ut som de gjør på bildet? Huff er ikke lett å forklare gitt;)
Minnimusepus Skrevet 3. juni 2009 #9 Skrevet 3. juni 2009 Har ikke noe erfaring med akkurat den siden, men jeg bestilte min fra www.jkdress.com og ble kjempefornøyd Søk på bryllupsforumet her inne så kanskje du finner noe?
Møffi Skrevet 3. juni 2009 #10 Skrevet 3. juni 2009 Men er de originale? Neppe... Det står at kjolen blir laget etter bestilling og til den prisen... Men det betyr jo ikke at det ikke er pene, billige kjoler da Måtte være noe, ja... Men kan de kalle det "maggie sottero" da? Hvis det er kopi?
Lillefleur Skrevet 3. juni 2009 #11 Skrevet 3. juni 2009 Har ikke noe erfaring med akkurat den siden, men jeg bestilte min fra www.jkdress.com og ble kjempefornøyd Søk på bryllupsforumet her inne så kanskje du finner noe? Der var det utrolig mange herlige kjoler! Alt gikk greit når du bestilte derfra? Den så ut som den gjør på bildet ?
Sunshine Skrevet 3. juni 2009 #12 Skrevet 3. juni 2009 Ja, jeg er forsåvidt enig med deg gjest:) Men jeg stusset da litt på det som sunshine sa at det er de ferdigsydde kjolene. Det kan vel ikke være det da? Annonserer de liksom med andre priser? Det jeg egentlig lurer på, er vel om man bestiller en kjole fra fra topbridaldresses, ser den ut som de gjør på bildet? Huff er ikke lett å forklare gitt;) Jeg leste på tilbakemeldinger, og da var det noen som hadde etterlyst bilder av kjolene. Og da hadde de linket til den nettsiden jeg viste til. Men jeg skjønner godt at dere er forrvirret, for det er jeg og
Lillefleur Skrevet 3. juni 2009 #13 Skrevet 3. juni 2009 Jeg leste på tilbakemeldinger, og da var det noen som hadde etterlyst bilder av kjolene. Og da hadde de linket til den nettsiden jeg viste til. Men jeg skjønner godt at dere er forrvirret, for det er jeg og Godt å høre at det ikke bare er meg
Minnimusepus Skrevet 3. juni 2009 #15 Skrevet 3. juni 2009 Der var det utrolig mange herlige kjoler! Alt gikk greit når du bestilte derfra? Den så ut som den gjør på bildet ? Jeg bestile ingen av dem som var der, men en kjole jeg hadde prøvd fra agape Den var myye finere enn kjolen til agape synes nå jeg, og betalte litt under 1000 kroner for den, helt utrolig! Den satt som et skudd til tross for at jeg var gravid, de var veldig nøye med å få alle målene og er et noe de lurer på spør de! Det nok vel 2 uker fra jeg betalte til jeg hadde den i posten, siste gangen tok et vel bare halvannen uke faktisk! Om du vil se bilde kan jeg sikkert legge det ut i dagboka mi? Det var ordentlig brudekjolestoff og veldig bra syarbeid. Betilte også brudepikekjolene derfra, de var kjempenydelige :rødme:
Sunshine Skrevet 4. juni 2009 #16 Skrevet 4. juni 2009 Ja legg ut bilde! (Du kan legge det ut her også hvis du vil)
Lillefleur Skrevet 4. juni 2009 #17 Skrevet 4. juni 2009 Jeg bestile ingen av dem som var der, men en kjole jeg hadde prøvd fra agape Den var myye finere enn kjolen til agape synes nå jeg, og betalte litt under 1000 kroner for den, helt utrolig! Den satt som et skudd til tross for at jeg var gravid, de var veldig nøye med å få alle målene og er et noe de lurer på spør de! Det nok vel 2 uker fra jeg betalte til jeg hadde den i posten, siste gangen tok et vel bare halvannen uke faktisk! Om du vil se bilde kan jeg sikkert legge det ut i dagboka mi? Det var ordentlig brudekjolestoff og veldig bra syarbeid. Betilte også brudepikekjolene derfra, de var kjempenydelige :rødme: Å det hørtes jo kjempebra ut! Jeg har funnet så mange kjoler der som jeg synes er helt nydelige, så da blir det nok kjole derfra etterhvert;) Legg gjerne ut bilde!
Minnimusepus Skrevet 4. juni 2009 #18 Skrevet 4. juni 2009 (endret) Her er et bilde av kjolen, ser det kanskje ikke så godt, men jeg synes den var nydelig og fikk masse skryt Jakka er forresten kjøpt derfra den også, sammen med tiara og smykker.. Endret 4. juni 2009 av Minnimusepus
Sunshine Skrevet 4. juni 2009 #19 Skrevet 4. juni 2009 Fin kjole! Godt å se at stoffet ser ut til å være av god kvalitet Det er det som bekymrer meg mest med å handle fra Kina.
Minnimusepus Skrevet 4. juni 2009 #20 Skrevet 4. juni 2009 Fin kjole! Godt å se at stoffet ser ut til å være av god kvalitet Det er det som bekymrer meg mest med å handle fra Kina. Takk for det Ja, stoffet var ordentlig, var nok det jeg var mest spent på. Den kom i den minste lille eske og var kjempelett, så jeg tenkte at nå har jeg nok blitt lurt. Men absolutt ikke! Også er det jo ikke all verdens av penger man går slipp av heller,hvis det skulle vise seg å ikke vise til forventningene. Men det er mange forskjellige meninger om de ulike "billigfirmaene", leste om noen som ikke var fornøyd også! Men jeg hadde ikke vært redd for å bestille derfra igjen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå