Hatsumomo Skrevet 31. mai 2009 #1 Skrevet 31. mai 2009 Reiser til Florida i desember, men er usikker på om det beste er Fort Lauderdale eller Miami Beach. 1. Har ikke lappen, så kan ikke leie meg bil. 2. Enslig kvinne som reiser 3. Interessert i strand, shopping, museum, opplevelser 4. Ikke int i uteliv 5. Er for 1 uke. Hva passer best, noen erfaringer/tips? Noe annet, hvorfor er hoteller i USA så dyre? Er moteller verdt å undersøke eller har de generelt dårlig standard?
Hatsumomo Skrevet 31. mai 2009 Forfatter #2 Skrevet 31. mai 2009 Ingen som har noe som helst peiling?
angeleyes Skrevet 31. mai 2009 #3 Skrevet 31. mai 2009 Det spørs litt hva slags ferie du tenker på. Generelt er det lange avstander til omtrent alt i USA, men du kan reise kollektivt i Miami. Vet ikke hvordan det er i Fort Laurderdale. Stedet er sjarmerende med shoppingmuligheter, hyggelige mennesker og deilige strender. Jeg synes det var roligere og mer avslappende i Fort Laurderdale enn da vi bodde på Miami beach.
Hatsumomo Skrevet 1. juni 2009 Forfatter #4 Skrevet 1. juni 2009 Det spørs litt hva slags ferie du tenker på. Generelt er det lange avstander til omtrent alt i USA, men du kan reise kollektivt i Miami. Vet ikke hvordan det er i Fort Laurderdale. Stedet er sjarmerende med shoppingmuligheter, hyggelige mennesker og deilige strender. Jeg synes det var roligere og mer avslappende i Fort Laurderdale enn da vi bodde på Miami beach. Takk, rolig og avslappende er det jeg er ute etter
angeleyes Skrevet 1. juni 2009 #5 Skrevet 1. juni 2009 Takk, rolig og avslappende er det jeg er ute etter Da ville jeg gått for Fort Laurderdale
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå