Gjest Gjest Skrevet 31. mai 2009 #1 Skrevet 31. mai 2009 Jeg Jeg lurer på hvor vanlig det er at damer i nesten desperat kåtskap sier (hun jeg hadde sex med snakket engelsk) please fuck me, please fuck me, please fuck me...I am so horny please fuck me..... for å få gutten inn i seg. Jeg opplevde nettopp det med hun siste jeg hadde sex med. Det var overhodet ikke påtatt pornofilmlek, men virket bare som om hun var så kåt at hun ble "desperat" etter å bli pult. Jeg har ikke hatt sex med så mange før så jeg lurer på om dette er vanlig. Både hun her og hun jeg hadde sex med før henne har når de har fått orgasme nærmest klemt meg ihjel. Ingen av dem var spesielt sterke, men når det nærmet seg at de kom og mens de kom klemte de meg så hardt at jeg syntes det egentlig var ganske ubehagelig. Jeg ble selvfølgelig veldig tent av det også siden det viste at de nødt ting skikkelig og ble ville og gale, men det var alikevel litt for mye for min smak. Hvor vanlig er dette? Tredje ting jeg lurer på er hard analsex. Jeg hadde analsex med en av disse damene og begynte helt først så forsiktig som mulig siden jeg var redd hun skulle få vondt, men responsen hennes var å kjøre på hardere med sine "tilbakestøt" så jeg kjørte på hardere og etter en kort stund knullet jeg henne så hardt jeg overhodet kunne mens hun støtet tilbake så hardt hun overhodet kunne. Er dette vanlig? Jeg synes altid jeg leser om forsiktighet når det gjelder analsex.
Gjest gjestdeluxe Skrevet 31. mai 2009 #2 Skrevet 31. mai 2009 Jeg Jeg lurer på hvor vanlig det er. Er dette vanlig? Jeg synes altid jeg leser om forsiktighet. Teoretikerens møte med virkeligheten er nok det beste.
Gjest Gjest Skrevet 31. mai 2009 #3 Skrevet 31. mai 2009 Teoretikerens møte med virkeligheten er nok det beste. HVa mener du med dette?
Gjest Gjest_Tine_* Skrevet 31. mai 2009 #4 Skrevet 31. mai 2009 I alle dager....alt dette du beskriver er absolutt helt vanlig!
TVA_Oslo Skrevet 31. mai 2009 #5 Skrevet 31. mai 2009 I alle dager....alt dette du beskriver er absolutt helt vanlig! Åja det er vanlig, med gutter som tenner jenter. De fleste gutter sliter med å tenne jenter. Vet ikke, smell henne i veggen, kall henen slem jente, så skal du se hvor my masing du får da. Eller prøv å tease henne, sånn som å ta på alle områdene rundt musa, men ikke på musa i en halvtime You will see
Gjest Gjest Skrevet 31. mai 2009 #6 Skrevet 31. mai 2009 I alle dager....alt dette du beskriver er absolutt helt vanlig! HVordan skal jeg vite det når jeg bare har hatt sex med et par stykker?
Gjest Gjest_ærlig_* Skrevet 31. mai 2009 #7 Skrevet 31. mai 2009 1.Vet ikke om det er vanlig, siden jeg er jente og aldri har pult jenter. Men personlig kan det tenkes at jeg hadde blitt tryglet om å bli pult, hvis jeg var overkåt og bare ventet på å kjenne deg inni meg. Slik som nå har jeg blitt kjent med en fyr som jeg har vannvittig kjemi med. Vi har ikke hatt sex, men jeg hører ofte meg selv tenke: "pul meg, pul meg når jeg ser han...ha ha. Tør i hvertfall ikke å si det høyt. 2. Er kanskje ikke så vanlig å klemme noen i hel. Det beror på hennes muskelatur og din penisstørrelse 3. Analsex er vondt hvis du ikke liker det, er utrygg eller av andre årsaker ikke klarer å slappe av. Virker som den dama her er vant med det. Jeg er også vant med det- og det gjør vondt til å begynne med. Men når penisen først er kjørt inn, så er det bare å kjøre på. Jeg føler at analt er mindre vondt enn vanlig sex. For hvis penisen er større enn det jeg er innvendig (jeg er kort), så blir heftig og knallhard sex direkte ubehagelig og vondt ved vanlig sex. Når det gjelder analsex kan man på en måte kjøre på som man vil. Deilig!
Gjest Gjest Skrevet 31. mai 2009 #8 Skrevet 31. mai 2009 (hun jeg hadde sex med snakket engelsk) please fuck me, please fuck me, please fuck me...I am so horny please fuck me..... Det er ikke tilfeldigvis et par "sucky sucky, me love you longe time" damer du har vært ute med? Isåfall forklarer det en hel del :-)
Ethereal Skrevet 31. mai 2009 #9 Skrevet 31. mai 2009 Åja det er vanlig, med gutter som tenner jenter. De fleste gutter sliter med å tenne jenter. Vet ikke, smell henne i veggen, kall henen slem jente, så skal du se hvor my masing du får da. Eller prøv å tease henne, sånn som å ta på alle områdene rundt musa, men ikke på musa i en halvtime You will see Enig!
grafenberg Skrevet 1. juni 2009 #10 Skrevet 1. juni 2009 Det er ikke tilfeldigvis et par "sucky sucky, me love you longe time" damer du har vært ute med? Isåfall forklarer det en hel del :-) Haha! Det var det første jeg tenkte på også
Stefan Skrevet 1. juni 2009 #11 Skrevet 1. juni 2009 Jeg Jeg lurer på hvor vanlig det er at damer i nesten desperat kåtskap sier (hun jeg hadde sex med snakket engelsk) please fuck me, please fuck me, please fuck me...I am so horny please fuck me..... for å få gutten inn i seg. Jeg opplevde nettopp det med hun siste jeg hadde sex med. Det var overhodet ikke påtatt pornofilmlek, men virket bare som om hun var så kåt at hun ble "desperat" etter å bli pult. Jeg har ikke hatt sex med så mange før så jeg lurer på om dette er vanlig. Både hun her og hun jeg hadde sex med før henne har når de har fått orgasme nærmest klemt meg ihjel. Ingen av dem var spesielt sterke, men når det nærmet seg at de kom og mens de kom klemte de meg så hardt at jeg syntes det egentlig var ganske ubehagelig. Jeg ble selvfølgelig veldig tent av det også siden det viste at de nødt ting skikkelig og ble ville og gale, men det var alikevel litt for mye for min smak. Hvor vanlig er dette? Tredje ting jeg lurer på er hard analsex. Jeg hadde analsex med en av disse damene og begynte helt først så forsiktig som mulig siden jeg var redd hun skulle få vondt, men responsen hennes var å kjøre på hardere med sine "tilbakestøt" så jeg kjørte på hardere og etter en kort stund knullet jeg henne så hardt jeg overhodet kunne mens hun støtet tilbake så hardt hun overhodet kunne. Er dette vanlig? Jeg synes altid jeg leser om forsiktighet når det gjelder analsex. Dette er helt vanlig om man tar seg tid og legger sjel i forspillet. Når det gjelder analsex aner jeg ikke. Jeg har aldri forsøkt det.
Gjest Gjest Skrevet 1. juni 2009 #12 Skrevet 1. juni 2009 Det er ikke tilfeldigvis et par "sucky sucky, me love you longe time" damer du har vært ute med? Isåfall forklarer det en hel del :-) Skjønner at du tenkte det men nei. Helt gratis. Ellers ville jeg bare tenkt at jeg fikk det showet jeg betalte for. Det var nettopp fordi jeg syntes dette var så "porno" fra en jente som ikke spilte at jeg lurte på om det bare var henne eller om det var vanlig. Eller kanskje det bare er den effekten jeg har
Kamikatze Skrevet 1. juni 2009 #13 Skrevet 1. juni 2009 Dette er nok bare bieffekten av at en generasjon kvinner har byttet ut strikketøyet med youporn. Snakket engelsk men hun hadde seg, sa du? Var hun fra Svolvær, kanskje? :flirer:
Gjest Gjest Skrevet 1. juni 2009 #14 Skrevet 1. juni 2009 Dette er nok bare bieffekten av at en generasjon kvinner har byttet ut strikketøyet med youporn. Snakket engelsk men hun hadde seg, sa du? Var hun fra Svolvær, kanskje? :flirer: Hun var fransk, et språk jeg ikke snakker og i fravær av norskkunnskaper fremstod vel engelsk som et like så godt alterantiv i senga som utenfor. Forøvrig har jeg hørt historier fra folk som bruker engelsk i senga på tross av at de begge snakker norsk.
grafenberg Skrevet 1. juni 2009 #15 Skrevet 1. juni 2009 Vel, jeg vil nok ikke påstå at det er spesielt normalt heller.. Men en litt dirty vri på norsken kan jeg nok tenke meg er mer realistisk;)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå