Gå til innhold

Hotell i Roma:)


Anbefalte innlegg

Gjest Gjest_Karianne_*
Skrevet

Noen som vet om et bra hotell i Roma? Jeg reiser dit i september med kjæresten. Maks 7000 kr. for to personer. Kriterier: minst fire stjerners, gjerne badebasseng, ikke så langt i fra turistattraksjonene (maks 15 minutters kjøretur) og gode restauranter i nærheten.

Jeg har vært innom alle slags nettsider for å lete etter hotell: expedia, finn og hotels.com.. men det er vanskelig å finne et når det er så mange valgmuligheter.

Takk for alle tips :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei

Jeg brukte http://www.expedia.co.uk/ for å bestille hotell i Roma en gang. Det som er kult med denne siten er at du kan si at du kan filtrere og dermed kan du få opp en liste som kun inneholder hoteller med basseng f.eks. Hvor lenge skal dere være i Roma? Her er mitt reisebrev fra Roma for noen år tilbake http://gardkarlsen.com/rome_italy.htm

Gjest Gjest_Karianne_*
Skrevet

Hei gard, tusen takk for svar :) Skal sjekke opp reisebrevet ditt :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...