Gå til innhold

Vasking av brudeslør


Anbefalte innlegg

Gjest Emma4
Skrevet

:oops: Er det noen gode tips til stell/vask av brudeslør.

Jeg kjøpet et brukt et i fjor (desember) og dette har ligget i en pose frem til i dag. Det ser ikke veldig fint ut akkurat nå.

Finnes det er råtips på hvordan jeg kan få dette til å bli helt perfekt? Kan jeg bruke vanlig vaskepulver/skyllemiddel når jeg dypper dette i vann?

Blir glad for tilbakemeldinger...

Vi gifter oss 9. august 2003.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Aner ikke... :oops: Men kanskje dud kan ringe en kjolerorretning og høre der? De burde vel vite slikt?

Gjest Anonymous
Skrevet

Hvorfor ser det ikke fint ut da? Er det fordi det er krøllete eller rett og slett misfarget? Dersom det bare er krøllete henger du det på badet mens du dusjer og det blir dampet helt fint og rett igjen. Dersom du skal vaske det ville jeg lagt det veldig forsiktig i vann med litt vaskepulver og hengt det til tørking... bare ikke stryk det!!! Da går det i stykker.

Lykke til.

p

Gjest Emma4
Skrevet

:D Takk for godt tips. Det er ikke misfarget, bare krøllete. Skal dusje med sløret på badet.

Skrevet

om du skal vaske det, så ikke bruk tøymykner!!! Da "faller sløret i dunge" og blir skikkelig slappt! :roll:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...